Türkiye İş Kurumu Aracılığıyla 3 Bin 250 Şoför Alım İlanı Yayımlandı (Makam, Yolcu, Yük ve Otobüs Şoförü)

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları ilanlar ile şoför alımı yapacaklarını bildirdiler. İşkur üzerinden yayımlanan şoför alım ilanlarına dair tüm ayrıntıları siz okuyucularımıza haberimizde aktarıyoruz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Türkiye İş Kurumu Aracılığıyla 3 Bin 250 Şoför Alım İlanı Yayımlandı (Makam, Yolcu, Yük ve Otobüs Şoförü)
Türkiye İş Kurumu Aracılığıyla 3 Bin 250 Şoför Alım İlanı Yayımlandı (Makam, Yolcu, Yük ve Otobüs Şoförü) Duran Can Ateş
Bu içerik 7382 kez okundu.


Türkiye İş Kurumu Aracılığıyla 3 Bin 250 Şoför Alım İlanı Yayımlandı (Makam, Yolcu, Yük ve Otobüs Şoförü)
Geçtiğimiz günlerde özel sektör ve Kamu kurumları  Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları ilanlar ile şoför alımı yapacaklarını bildirdiler. İşkur üzerinden yayımlanan şoför alım ilanlarına dair tüm ayrıntıları siz okuyucularımıza haberimizde aktarıyoruz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.


İŞKUR ÜZERİNDEN YAYIMLANAN ŞOFÖR ALIM İLANLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan şoför alım ilanlarında çok sayıda alanda şoför alımı yapılacağı duyuruldu. Yayımlanan tüm şoför alım ilanlarının sayısı ise 3 bin 250 civarında. 

İşkur üzerinden yayımlanan şoför alım ilanlarına dair kadro detayları şu şekilde, Kamyon Şoförü, Kamyonet Şoförü, Kurtarıcı Araç Şoförü, Makam Şoförü, Minibüs Şoförü, Otobüs Kaptanı (Şoförü), Okul Servis Şoförü, Şoför (Yolcu Taşıma), Şoför-Yük Taşıma, Taksi Şoförü, Tır-Çekici Şoförü, Traktör Şoförü, Arazöz Şoförü. 

İŞKUR ALIM İLANLARINA BAŞVURU KOŞULLARI

Özel sektör ve Kamu kurumları  Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları ilanlar ile şoför alımı yapıyor buna göre, Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların ilan metinlerinde yer alan ve ilanı yayımlayan kurum ya da şirket tarafından belirlenen başvuru koşullarına haiz olmaları gerekiyor. Bu koşullar ilanı yayımlayan her bir kurum ya da şirket için farklılık göstermektedir. Söz konusu başvuru şartlarını siz okuyucularımıza genel hatları itibariyle aşağıda aktarıyoruz. 

Türk vatandaşı olmak, Görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, En az ilkokul mezunu olmak (bu koşul çoğu kurum ve firma tarafından farklı olarak belirlenir.), başvuru yapılacak firma tarafından belirlenen sürücü belgesine sahip olmak, askerliğini yapmış olmak veya tecilli olmak, firmalar tarafından belirtilen yaş aralığında bulunmak, vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilmek, alım yapılacak ilde ikamet ediyor veya edebilecek olmak. Bu şartların yanı sıra firmalar adaylardan eğitim şartı, sürücü belgesi şartı veya çalışma sistemi ile alakalı özel şartlar isteyebilirler. 

BAŞVURULAR İŞKUR ÜZERİNDEN

Üst kısımda personel alımları için kadro detaylarını verdiğimiz Şoför alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların başvurularını İşkur üzerinden yapmaları gerekiyor. İlana başvuru yapacak adaylar öncelikle İşkur'un internet sitesine üye olabilir ve bu kadro için yayımlanan ilanları görüntüleyebilir. Adaylar daha sonra görüntüledikleri ilanlar arasında kendilerine uygun ilanlara elektronik ya da İşkur Müdürlükleri üzerinden başvuru yapabilirler. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.


Şoför alım ilanlarını görüntülemek için (https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=13879 ) (Açılan sayfada yer alan Meslek türü bölümüne hangi alanda şoför alım ilanı arıyorsanız, onu yazın ve ara butonuna basın. Örneğin Makam Şoförü yazın ve aratın.) Başarılar dileriz.

81 İL 100 BİN İŞ İLANI İÇİN (TIKLAYINIZ)

www.kamumemuru.com İşkur Türkiye İş Kurumu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak