istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Mayıs Ayı 4 Bin 200 Silahlı ve Silahsız Güvenlik Görevlisi Alım İlanı Yayımlandı

İŞKUR üzerinden ilanlar yayınlamakta, buna göre Türkiye genelinde hizmetlerine devam eden bankalar ve özel sektör firmaları tarafından yayımlanan ilanlarla beraber silahlı ve silahsız güvenlik görevlisi alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu haberimizde yayımlanan güvenlik görevlisi alım ilanlarını derledik. Peki başvuru şartları neler? Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 Mayıs Ayı 4 Bin 200 Silahlı ve Silahsız Güvenlik Görevlisi Alım İlanı Yayımlandı
 Mayıs Ayı 4 Bin 200 Silahlı ve Silahsız Güvenlik Görevlisi Alım İlanı Yayımlandı Duran Can Ateş
Bu içerik 9071 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

 

Mayıs Ayı 4 Bin 200 Silahlı ve Silahsız Güvenlik Görevlisi Alım İlanı Yayımlandı

Personel alımlarında özel sektör, kamu kurum ve kuruluşları İŞKUR üzerinden ilanlar yayınlamakta, buna göre Türkiye genelinde hizmetlerine devam eden bankalar ve özel sektör firmaları tarafından yayımlanan ilanlarla beraber silahlı ve silahsız güvenlik görevlisi alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu haberimizde yayımlanan güvenlik görevlisi alım ilanlarını derledik. Peki başvuru şartları neler?  Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

                                                                                                                                                                 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

Özel sektör firmaları ve bankalar tarafından yayımlanan ilanlarla beraber silahlı ve silahsız olarak güvenlik görevlisi alımı yapılacağı duyuruldu. Mayıs ayının gelmesiyle beraber yayımlanan ilanlarla beraber 4 bin 200 güvenlik görevlisi alımı yapılacağı açıklandı. Alımlara ilişkin detaylar yazımızda mevcuttur....


     style="display:block; text-align:center;"
     data-ad-layout="in-article"
     data-ad-format="fluid"
     data-ad-client="ca-pub-6043105801720191"
     data-ad-slot="5885373731">

4 BİN 200 GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI YAPILIYOR

İŞKUR üzerinden KPSS'li ve KPSS'siz olarak personel alımları hız kesmeden devam etmekte, İŞKUR'un resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan ilanlarla beraber silahlı ve silahsız güvenlik görevlisi alımı için 4 bin 200 ilan yayımlandı. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.

Yayımlanan ilanın kadroları ise;

Güvenlik görevlisi 3998, Güvenlik görevlisi (banka) 49, Güvenlik görevlisi (silahlı) 142 ve Güvenlik Görevlisi (silahsız) 33 olarak açıklandı.  Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

İŞKUR tarafından yayımlanan ilanlarla beraber 4 bin 200 güvenlik görevlisi alımı yapılacağı duyuruldu.

İlanlara başvuru yapacak adaylardan istenilen genel başvuru şartları ise;

''Türk vatandaşı olmak, Firma tarafından talep edilen eğitim seviyesinden mezun olmak (çoğu firma en az lise mezunu alım yapıyor), Talep edilen yaş aralığında olmak, Seyahat engeli olmamak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak, (askerliğini yapmış olmak, Vardiyalı çalışmasına engel durumu olmamak, Tecrübeli ya da tecrübesiz olmak,) Takım çalışmasına yatkın olmak, firmalara göre silahlı ya da silahsız olmak, alım yapılacak illerde ikamet ediyor veya edebilecek olmak, Eğer varsa, firmaların belirlediği özel şartları sağlamak" olarak duyuruldu.

PEKİ BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Yayımlanan ilana başvuru yapmak isteyen adayların İŞKUR'un resmi internet sitesine üye olması gerekiyor. Üyelik işlemini tamamlayan adayların başvurularını internet üzerinden elektronik olarak yapabilecekleri belirtildi.

(https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=3048)

 Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

www.kamumemuru.com KPSS İŞKUR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?