Mayıs Ayı 4 Bin 200 Silahlı ve Silahsız Güvenlik Görevlisi Alım İlanı Yayımlandı

İŞKUR üzerinden ilanlar yayınlamakta, buna göre Türkiye genelinde hizmetlerine devam eden bankalar ve özel sektör firmaları tarafından yayımlanan ilanlarla beraber silahlı ve silahsız güvenlik görevlisi alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu haberimizde yayımlanan güvenlik görevlisi alım ilanlarını derledik. Peki başvuru şartları neler? Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 Mayıs Ayı 4 Bin 200 Silahlı ve Silahsız Güvenlik Görevlisi Alım İlanı Yayımlandı
 Mayıs Ayı 4 Bin 200 Silahlı ve Silahsız Güvenlik Görevlisi Alım İlanı Yayımlandı Duran Can Ateş
Bu içerik 9494 kez okundu.

 

Mayıs Ayı 4 Bin 200 Silahlı ve Silahsız Güvenlik Görevlisi Alım İlanı Yayımlandı

Personel alımlarında özel sektör, kamu kurum ve kuruluşları İŞKUR üzerinden ilanlar yayınlamakta, buna göre Türkiye genelinde hizmetlerine devam eden bankalar ve özel sektör firmaları tarafından yayımlanan ilanlarla beraber silahlı ve silahsız güvenlik görevlisi alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu haberimizde yayımlanan güvenlik görevlisi alım ilanlarını derledik. Peki başvuru şartları neler?  Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

                                                                                                                                                                 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

Özel sektör firmaları ve bankalar tarafından yayımlanan ilanlarla beraber silahlı ve silahsız olarak güvenlik görevlisi alımı yapılacağı duyuruldu. Mayıs ayının gelmesiyle beraber yayımlanan ilanlarla beraber 4 bin 200 güvenlik görevlisi alımı yapılacağı açıklandı. Alımlara ilişkin detaylar yazımızda mevcuttur....


     style="display:block; text-align:center;"
     data-ad-layout="in-article"
     data-ad-format="fluid"
     data-ad-client="ca-pub-6043105801720191"
     data-ad-slot="5885373731">

4 BİN 200 GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI YAPILIYOR

İŞKUR üzerinden KPSS'li ve KPSS'siz olarak personel alımları hız kesmeden devam etmekte, İŞKUR'un resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan ilanlarla beraber silahlı ve silahsız güvenlik görevlisi alımı için 4 bin 200 ilan yayımlandı. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.

Yayımlanan ilanın kadroları ise;

Güvenlik görevlisi 3998, Güvenlik görevlisi (banka) 49, Güvenlik görevlisi (silahlı) 142 ve Güvenlik Görevlisi (silahsız) 33 olarak açıklandı.  Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

İŞKUR tarafından yayımlanan ilanlarla beraber 4 bin 200 güvenlik görevlisi alımı yapılacağı duyuruldu.

İlanlara başvuru yapacak adaylardan istenilen genel başvuru şartları ise;

''Türk vatandaşı olmak, Firma tarafından talep edilen eğitim seviyesinden mezun olmak (çoğu firma en az lise mezunu alım yapıyor), Talep edilen yaş aralığında olmak, Seyahat engeli olmamak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak, (askerliğini yapmış olmak, Vardiyalı çalışmasına engel durumu olmamak, Tecrübeli ya da tecrübesiz olmak,) Takım çalışmasına yatkın olmak, firmalara göre silahlı ya da silahsız olmak, alım yapılacak illerde ikamet ediyor veya edebilecek olmak, Eğer varsa, firmaların belirlediği özel şartları sağlamak" olarak duyuruldu.

PEKİ BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Yayımlanan ilana başvuru yapmak isteyen adayların İŞKUR'un resmi internet sitesine üye olması gerekiyor. Üyelik işlemini tamamlayan adayların başvurularını internet üzerinden elektronik olarak yapabilecekleri belirtildi.

(https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=3048)

 Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

www.kamumemuru.com KPSS İŞKUR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak