18 Bin Personel Alımı Çok Yakında Olacak

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan yaptığı açıklama ile seçimlerden önce personel alımı yapacakları iddiasını doğruladı. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

18 Bin Personel Alımı Çok Yakında Olacak
18 Bin Personel Alımı Çok Yakında Olacak Duran Can Ateş
Bu içerik 6896 kez okundu.

18 Bin Personel Alımı Çok Yakında Olacak
Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, Sağlık Bakanı Ahmet Demircan yaptığı açıklama ile seçimlerden önce personel alımı yapacakları iddiasını doğruladı. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR
Kadro Dağılımı Belli Oldu
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan sağlık personelleri ile gerçekleştirdiği bir sohbette atamaların seçim öncesinde gerçekleştirileceğini dile getirdi. Bakan Demircan ifadelerinde hastanelerin ihtiyaçlarına göre kadro dağılımlarının belirlendiğini aktardı.

Maliye Bakanlığı Onayladı.

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre,  Bakan Demircan Maliye Bakanlığı’ndan gerekli onayın alındığını ifade etti. sırada ise Devlet Personel Başkanlığı’nın bulunduğunu dile getiren Bakan Demircan bu aşamanın da tamamlanmasının ardından ÖSYM tarafından merkezi alım kılavuzunun yayınlanacağını dile getirdi. 18 Bin Personel Alımı Çok Yakında OlacakSağlık Bakanı Ahmet Demircan yaptığı açıklama ile seçimlerden önce personel alımı yapacakları iddiasını doğruladı. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz. Ne kadar personel atanacağı ile ilgili bir bilgi vermese de daha önceki iddialara göre 18 bin personelin de atamasının gerçekleştirilebileceğini ifade etmek gerekir. Öyle ki bu husus hariç diğer tüm bilgilerin isabetli olduğunu gözlemlemekteyiz. Atama sayısının henüz netleşmediğini bunun da doğru olup olmadığını yakında göreceğimizi belirtmek isteriz. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.

BAŞVURULARA İLİŞKİN
Haziran ayı içerisinde yayınlanacağı ve alımların da bu ay içerisinde tamamlanacağı ifade edilmişti. Dolayısıyla kısa bir süre içerisinde ilanın yayınlanabileceğiniz ifade edebiliriz. Sağlık Bakanlığı personel alımları ile ilgili yayınlanacak ilanları sizler de sitemiz aracılığıyla takip edebilirsiniz. Böylelikle başvuru tarihlerini kaçırmadan sizler de atanma imkanını yakalayabilirsiniz. Bu atamalarda 2016 KPSS sınavının kullanılacağını da ifade etmek isteriz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan Bakan Demircan www.kamumemuru.com ÖSYM KPSS

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Devlet Kurumlarının Alt Birimlerine KPSS'siz ve 50 KPSS İle Memur ve İşçi Alımı Yapılacak
Devlet Kurumlarının Alt Birimlerine KPSS'siz ve 50 KPSS İle Memur ve İşçi Alımı Yapılacak
Birleşik Arap Emirlikleri'nden 2 Bin 660 Dolar Maaş Türk Personel Alımı Yapılacak
Birleşik Arap Emirlikleri'nden 2 Bin 660 Dolar Maaş Türk Personel Alımı Yapılacak