Silahlı Silahsız 3 Bin 858 Güvenlik Görevlisi Alımı İçin İlan Yayımlandı (Tecrübe Şartı Yok)

Silahlı veya Silahsız Güvenlik Görevlisi alımı için ilan yayımladılar. İşkur üzerinden yayımlanan söz konusu personel alım ilanını siz okuyucularımız için derledik. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başar

Silahlı Silahsız 3 Bin 858 Güvenlik Görevlisi Alımı İçin İlan Yayımlandı (Tecrübe Şartı Yok)
Silahlı Silahsız 3 Bin 858 Güvenlik Görevlisi Alımı İçin İlan Yayımlandı (Tecrübe Şartı Yok) Duran Can Ateş
Bu içerik 10835 kez okundu.

Silahlı Silahsız 3 Bin 858 Güvenlik Görevlisi Alımı İçin İlan Yayımlandı (Tecrübe Şartı Yok)
Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren bankalar, özel sektör firmaları ve bazı kamu kurumları yayımladıkları ilanlar ile Silahlı veya Silahsız Güvenlik Görevlisi alımı için ilan yayımladılar. İşkur üzerinden yayımlanan söz konusu personel alım ilanını siz okuyucularımız için derledik. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İLANLARA İLİŞKİN DETAYLAR
Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz buna göre, Türkiye İş Kurumu'nun internet sitesi üzerinden yayımlıyorlar. Söz konusu bu personel alım ilanlarını siz okuyucularımıza belirli aralıklarla aktarıyoruz. Bu haberimizde de siz okuyucularımıza İşkur üzerinden yayımlanan Güvenlik Görevlisi alım ilanlarını derledik. Başvuru yapacak adaylara başarılar. 

KADRO DETAYLARI

İşkur üzerinden yayımlanan Güvenlik Görevlisi alım ilanlarına ilişkin kadro detaylar şöyle, Güvenlik Görevlisi (Genel) pozisyonu için 3716 alım ilanı yayımlanırken Güvenlik Görevlisi Silahlı pozisyonu için 102 personel alım ilanı bulunuyor. Silahsız Güvenlik Görevlisi alımı için ise 40 personel alım ilanı yer alıyor. Söz konusu bu Güvenlik Görevlisi alım ilanlarına en az lise mezunu olmak üzere önlisans ve lisans mezunu adaylarında başvuru yapabilecekleri kadrolar yer alıyor. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Silahlı veya Silahsız Güvenlik Görevlisi alımı için yayımlanan ilanlara başvuru yapacak adayların bazı koşullara haiz olmaları gerekiyor. Söz konusu bu koşulları siz okuyucularımıza ana hatlarıyla aktarıyoruz. 

Türk vatandaşı olmak, Firma tarafından talep edilen eğitim seviyesinden mezun olmak (çoğu firma en az lise mezunu alım yapıyor), Talep edilen yaş aralığında olmak, Seyahat engeli olmamak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak, (askerliğini yapmış olmak, Vardiyalı çalışmasına engel durumu olmamak, Tecrübeli ya da tecrübesiz olmak,) Takım çalışmasına yatkın olmak, firmalara göre silahlı ya da silahsız olmak, alım yapılacak illerde ikamet ediyor veya edebilecek olmak, Eğer varsa, firmaların belirlediği özel şartları sağlamak.

İLANLARA BAŞVURULAR İŞKUR ÜZERİNDEN

Güvenlik Görevlisi alım ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu aracılığıyla yapacaklar. Adaylar aşağıda yer alan bağlantı aracılığıyla ilanlara ulaşabilir ve Türkiye İş Kurumu'nun internet sitesine üye olarak Güvenlik Görevlisi alım ilanlarına elektronik olarak başvuru yapabilirler. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İlanlara ulaşmak için( https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=3048 )(Açılan sayfa Güvenlik Görevlisi Genel pozisyonu için yayımlanan ilanları göstermektedir. Diğer kadrolar için Meslek yazan yere istediğiniz kadroyu yazıp ara butonuna basarak o ilanlara ulaşabilirsiniz.)

www.kamumemuru.com Türkiye İş Kurumu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak