10 Bin 800 İlan Yayımlandı (Şoför, Güvenlik Görevlisi ve Büro Memuru)

10 bin 800 civarında ilan yayımlandı. Peki başvuru şartları neler? Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

10 Bin 800 İlan Yayımlandı (Şoför, Güvenlik Görevlisi ve Büro Memuru)
10 Bin 800 İlan Yayımlandı (Şoför, Güvenlik Görevlisi ve Büro Memuru) Duran Can Ateş
Bu içerik 14035 kez okundu.

10 Bin 800 İlan Yayımlandı (Şoför, Güvenlik Görevlisi ve Büro Memuru)
Kamu kurum ve kuruluşları personel ve memur alımı yapmak üzere Türkiye İş Kurumu aracılığı ile ilan yayınlamaya devam ediyor.Söz konusu güvenlik görevlisi, büro memuru ve şoför alımı için 10 bin 800 civarında ilan yayımlandı. Peki başvuru şartları neler? Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.


ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

İŞKUR aracılığıyla ilan yayımlayan kamu kurumları ve özel sektör firmaları tarafından yayımlanan ilanlarla beraber personel alımı yapılmaya devam ediyor.Türkiye genelinde çok sayıda devlet kurumu ve özel sektör firmaları tarafından yayımlanan ilanlarla beraber personel alımı yapılmaya devam ediyor. İŞKUR aracılığıyla yayımlanan ilanlarda ise; Güvenlik görevlisi, şoför ve büro memuru alımı için 10 bin 800 ilan yayımlandı. Başvuru sürecinde başarılar dileriz.

İLANLAR YAYIMLANDI

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlarla beraber;

Güvenlik görevlisi alımı için toplamda; 7119 ilan yayımlandı. Ayrıca İstanbul yeni havalimanına ise 3500 güvenlik görevlisi alımı yapılıyor. Şoför alımı için toplamda; 2396 ilan yayımlandı. Büro Memuru alımı için ise toplamda 1200 ilan  yayımlandı. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

BAŞVURU ŞARTLARI
Yayımlanan ilanlarda adaylardan talep edilen başvuru şartları ise;

"Türk vatandaşı olmak, Görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, En az ilkokul mezunu olmak (bu koşul çoğu kurum ve firma tarafından farklı olarak belirlenir.), başvuru yapılacak firma tarafından belirlenen sürücü belgesine sahip olmak, askerliğini yapmış olmak veya tecilli olmak, firmalar tarafından belirtilen yaş aralığında bulunmak, vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilmek, alım yapılacak ilde ikamet ediyor veya edebilecek olmak. Bu şartların yanı sıra firmalar adaylardan eğitim şartı, sürücü belgesi şartı veya çalışma sistemi ile alakalı özel şartlar isteyebilirler" olarak açıklandı.

BAŞVURULAR NEREDEN?

Yayımlanan ilanlara başvurular; Türkiye İş Kurumu'nun internet sitesi üzerinden yapılıyor. Bu ilanlara başvuru yapacak adayların öncelikle İşkur'a üye olmaları gerekiyor. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

DETAYLAR İÇİN: http://www.iskur.gov.tr/

www.kamumemuru.com İŞKUR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak