Zabıta Memuru Alımı KPSS 60 Puan (Lise Mezun)

Zabıta için lise mezunu olması ve KPSSP94 puan türünden 60 puanı bulunan adayların başvurusu kabul edilecektir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Zabıta Memuru Alımı KPSS 60 Puan (Lise Mezun)
Zabıta Memuru Alımı KPSS 60 Puan (Lise Mezun) Duran Can Ateş
Bu içerik 11042 kez okundu.

Zabıta Memuru Alımı KPSS 60 Puan (Lise Mezun)
Kamu kurumları veya kamu kuruluşları bünyelerindeki memur personel eksikliğini karşılamak için farklı kurumlar  Yayınlanan ilan ile zabıta memuru alımı yapılacağı ilan edilmiştir. Alınacak zabıta için lise mezunu olması ve KPSSP94 puan türünden 60 puanı bulunan adayların başvurusu kabul edilecektir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR
Kurumların personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, bu sene bilindiği üzere kamuya ciddi bir atama yapılması bekleniyordu ilanlar art arda yayımlandı bu kapsamda da Yozgat Saraykent Ozan Belediye Başkanlığı yayınladığı ilan ile kadrolu zabıta memuru alacağını ilan etti. Başvuracak adaylarda dikkat çeken ise lise mezunu olması ve KPSS 60 puanı olan adayların başvurusunu kabul edecektir. Başvuru sürecinde başarılar dileriz.

Ozan Belediyesine alınacak (memur) kamu personeli alımı için şartlar şöyle; 
Lise mezunu olması gerekmektedir. KPSSP94 60 puanı olması ve Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gerekmektedir. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak. İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak. Yaptırılacak güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamalarında bir sakınca bulunmamak.

Başvuru sırasında istenen belgeler;
 İş talep formu kurumumuzdan temin edilecektir. Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının fotokopisi ve Diploma veya Mezuniyet belgesinin fotokopisi olması gerekmektedir. Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin fotokopisi, KPSS Sonuç Belgesinin çıktısı ve Erkek adaylar için askerlik ilişiğin olmadığına dair beyanı olması gerekmektedir. Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı, 2 Fotoğraf (1 adedi forma yapıştırılacak) ve Giriş sınavına katılmak isteyenlerden istenilen belgelerin aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri tasdik edilebilir.
 
Başvuru şekilleri; 
Yukarıda sayılan başvuru belgelerini 25 Mayıs 2018 ile 01 Haziran 2018 Cuma günü saat 17.00' ye kadar (mesai günlerinde saat 09:00 ve 17:00 arasında) Yozgat Saraykent Ozan Belediyesi adresindeki Ozan Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Geniş bilgi Ozan Belediyesinden alınabilir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

www.kamumemuru.com KPSS Yozgat Saraykent Ozan Belediye Başkanlığı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı