istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Zabıta Memuru Alımı KPSS 60 Puan (Lise Mezun)

Zabıta için lise mezunu olması ve KPSSP94 puan türünden 60 puanı bulunan adayların başvurusu kabul edilecektir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Zabıta Memuru Alımı KPSS 60 Puan (Lise Mezun)
Zabıta Memuru Alımı KPSS 60 Puan (Lise Mezun) Duran Can Ateş
Bu içerik 9625 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Zabıta Memuru Alımı KPSS 60 Puan (Lise Mezun)
Kamu kurumları veya kamu kuruluşları bünyelerindeki memur personel eksikliğini karşılamak için farklı kurumlar  Yayınlanan ilan ile zabıta memuru alımı yapılacağı ilan edilmiştir. Alınacak zabıta için lise mezunu olması ve KPSSP94 puan türünden 60 puanı bulunan adayların başvurusu kabul edilecektir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR
Kurumların personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, bu sene bilindiği üzere kamuya ciddi bir atama yapılması bekleniyordu ilanlar art arda yayımlandı bu kapsamda da Yozgat Saraykent Ozan Belediye Başkanlığı yayınladığı ilan ile kadrolu zabıta memuru alacağını ilan etti. Başvuracak adaylarda dikkat çeken ise lise mezunu olması ve KPSS 60 puanı olan adayların başvurusunu kabul edecektir. Başvuru sürecinde başarılar dileriz.

Ozan Belediyesine alınacak (memur) kamu personeli alımı için şartlar şöyle; 
Lise mezunu olması gerekmektedir. KPSSP94 60 puanı olması ve Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gerekmektedir. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak. İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak. Yaptırılacak güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamalarında bir sakınca bulunmamak.

Başvuru sırasında istenen belgeler;
 İş talep formu kurumumuzdan temin edilecektir. Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının fotokopisi ve Diploma veya Mezuniyet belgesinin fotokopisi olması gerekmektedir. Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin fotokopisi, KPSS Sonuç Belgesinin çıktısı ve Erkek adaylar için askerlik ilişiğin olmadığına dair beyanı olması gerekmektedir. Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı, 2 Fotoğraf (1 adedi forma yapıştırılacak) ve Giriş sınavına katılmak isteyenlerden istenilen belgelerin aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri tasdik edilebilir.
 
Başvuru şekilleri; 
Yukarıda sayılan başvuru belgelerini 25 Mayıs 2018 ile 01 Haziran 2018 Cuma günü saat 17.00' ye kadar (mesai günlerinde saat 09:00 ve 17:00 arasında) Yozgat Saraykent Ozan Belediyesi adresindeki Ozan Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Geniş bilgi Ozan Belediyesinden alınabilir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

www.kamumemuru.com KPSS Yozgat Saraykent Ozan Belediye Başkanlığı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek