Türkiye Genelinde Belediyelere En Az İlkokul Mezunu Memur ve İşçi Alımı Yapılıyor

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlarla beraber belediyelerin eksik bulunan kadrolarının tamamlanması hedeflenirken istihdam sağlanması adına memur ve işçi alımı için ilanlar yayımlanmaya devam ediyor.Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Türkiye Genelinde Belediyelere En Az İlkokul Mezunu Memur ve İşçi Alımı Yapılıyor
Türkiye Genelinde Belediyelere En Az İlkokul Mezunu Memur ve İşçi Alımı Yapılıyor Duran Can Ateş
Bu içerik 13051 kez okundu.

Türkiye Genelinde Belediyelere En Az İlkokul Mezunu Memur ve İşçi Alımı Yapılıyor

Kamu kurum ve kuruluşları personel ve memur alımı yapmak üzere Türkiye İş Kurumu aracılığı ile ilan yayınlamaya devam ediyor. Söz konusu İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlarla beraber belediyelerin eksik bulunan kadrolarının tamamlanması hedeflenirken istihdam sağlanması adına memur ve işçi alımı için ilanlar yayımlanmaya devam ediyor. Peki başvurular nasıl yapılacak? Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

 

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımları geçekleştirmeye devam etmekte buna göre, İŞKUR aracılığıyla yayımlanan ilanlarla beraber belediyelere memur ve işçi alımı yapılacağı belirtildi. Söz konusu yayımlanan ilanlarda adaylardan talep edilen genel ve özel başvuru şartlarına yer verilirken başvurularının İŞKUR aracılığıyla alınacağı belirtildi. Başvuru yapacak adaylara başarılar.

 

MEMUR VE İŞÇİ ALIMI YAPILACAK BELEDİYELER

İlan yayımlayarak memur ve işçi alımı yapacağını duyuran belediyeler ise;

"Subaşı belediyesi, Ayvacık belediye başkanlığı, Mardin büyükşehir belediyesi, Türkeli belediye başkanlığı, Sarayköy Belediyesi, Bartın belediye başkanlığı, Karacabey Belediye Başkanlığı, Akdeniz belediye Başkanlığı, İnebolu Belediye Başkanlığı, Köseceli Belediye Başkanlığı,Lüleburgaz Belediyesi" olarak açıklandı. 

ALIM YAPILACAK KADRO DETAYLARI

Yayımlanan ilanlarla beraber alım yapılacak olan kadrolar ise;

"Çöpçü, Kamyon Şoförü, Beden İşçisi, Garson, İş Makineleri Operatörü, Süpürgeci Temizlik İşçisi, Tuvalet Temizlik Görevlisi, Kalorifer Ateşçisi, Park Süpürücüsü, Sıhhı Tesisatçı, Yangın İlk Müdahale İşçisi, Cankurtaran, Elektrik Teknikeri, Garson, Temizlik Görevlisi" olarak açıklandı.

 

BAŞVURU DETAYLARI

İşkur üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların, her bir kurum tarafından yayımlanan başvuru koşullarına haiz olması gerekiyor. Başvuru sürecinde başarılar dileriz Peki şartlar neler? İşte tüm detaylar 

Kadrolara göre alım yapılacak olan genel başvuru şartları arasında;

"Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak, alım yapılacağı ilan edilen pozisyonun gerekliliklerini karşılamak" şartları yer almakta. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

İLANLARI İNCELEMEK VE BAŞVURU YAPMAK İÇİN https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

www.kamumemuru.com İŞKUR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden Fatura Tahsilatçısı, Vardiya Amiri ve Sekreter Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden Fatura Tahsilatçısı, Vardiya Amiri ve Sekreter Alımı Yapılacak
201 İlkokul Mezunu Belediye İşçisi, Lise ve Üniversite Mezunu Memur Alımı Yapılacak
201 İlkokul Mezunu Belediye İşçisi, Lise ve Üniversite Mezunu Memur Alımı Yapılacak