Maliye Bakanlığı 500 Memur Alım İlanı Yayınlandı

7 Haziran 2018 tarihli ilana göre Maliye Bakanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere 500 vergi müfettişi alımı yapılacak. Adaylar yazılı sınavın yanı sıra sözlü sınava tabi tutulacaktır.Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Maliye Bakanlığı 500 Memur Alım İlanı Yayınlandı
Maliye Bakanlığı 500 Memur Alım İlanı Yayınlandı Duran Can Ateş
Bu içerik 4879 kez okundu.

Maliye Bakanlığı 500 Memur Alım İlanı Yayınlandı
Kamu kurumları veya kamu kuruluşları bünyelerindeki memur personel eksikliğini karşılamak için farklı kurumlar devamlı olarak memur personel alımı ilanı yayımlıyorlar. Yayımlanan ilanlara göre, 7 Haziran 2018 tarihli ilana göre Maliye Bakanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere 500 vergi müfettişi alımı yapılacak. Adaylar yazılı sınavın yanı sıra sözlü sınava tabi tutulacaktır.Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İLANLARA İLİŞKİN DETAYLAR

Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz buna göre, Maliye Bakanlığı 'nca 7 Haziran 2018 tarihinde yayınlanan ilana göre 500 vergi müfettişi yardımcısı alımı yapılacak. Başvurular 02 Temmuz 2018 Pazartesi günü başlayıp 20 Temmuz 2018 Cuma günü saat 17:30’da sona erecektir. Adaylar Giriş Sınavına Vergi Denetim Kurulu Başkanlığının resmi internet sitesindeki Sınav Başvuru Formunu doldurmak suretiyle başvuracaklardır. Sınav Başvuru Formunun doldurulmasına ilişkin açıklamalar internet sitesinde yer almaktadır. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.

BAŞVURU ŞART VE DETAYLARI
Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımları geçekleştirmeye devam etmekte buna göre, Yazılı sınavın yapıldığı yılın ocak ayının birinci günü itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olmak. (01.01.1983 tarihinde veya bu tarihten sonra doğmuş olmak), Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak, En az dört yıllık lisans eğitimi veren hukuk, siyasal bilgiler, iktisat, işletme, iktisadi ve idari bilimler fakülteleri ile bunlara denkliği yetkili makamlarca kabul edilen dört yıllık fakültelerden birini bitirmiş olmak. Daha önce Vergi Müfettiş Yardımcılığı Sınavına katılmamış veya en fazla iki kez katılmış olmak. 21-28 Mayıs 2017 tarihlerinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı için Sınava İlişkin Bilgiler bölümünün 3’üncü bendinde belirlenen puan türlerinin herhangi birinden 80 ve üzeri puan almış olmak kaydıyla, başvuru yapanlardan en yüksek puan  sıralamasına göre ilk 2500 aday arasında bulunmak. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

100 BİN İŞ İLANI İÇİN (TIKLAYINIZ)


     style="display:block; text-align:center;"
     data-ad-layout="in-article"
     data-ad-format="fluid"
     data-ad-client="ca-pub-6043105801720191"
     data-ad-slot="5885373731">

www.kamumemuru.com Kamu Personeli Seçme Sınavı Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı Vergi Müfettiş Yardımcılığı Maliye Bakanlığı Kamu kurumları kamu kuruluşları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak