İşkur Aracılığıyla Yayımlanan Büro, Danışma ve Üretim Planlama Memuru Alım İlanları

İşkur üzerinden yayımlanan Büro Memuru, Danışma Memuru ve Üretim Planlama Memuru alım ilanlarını derledik. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İşkur Aracılığıyla Yayımlanan Büro, Danışma ve Üretim Planlama Memuru Alım İlanları
İşkur Aracılığıyla Yayımlanan Büro, Danışma ve Üretim Planlama Memuru Alım İlanları Duran Can Ateş
Bu içerik 10825 kez okundu.

 

İşkur Aracılığıyla Yayımlanan Büro, Danışma ve Üretim Planlama Memuru Alım İlanları

Ülkemizin önde gelen iş ve işçi bulma kurumu işkur hemen hergün ilanlar yayınlamakta ve personelleri iş yerleri ile buluşturmaktadır. Buna göre, İşkur üzerinden yayımlanan Büro Memuru, Danışma Memuru ve Üretim Planlama Memuru alım ilanlarını derledik. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

İŞKUR aracılığıyla ilan yayımlayan kurumlara ve özel sektör firmalarına Türkiye genelinde çok sayıda yayımlanan Büro Memuru, Danışma Memuru ve Üretim Planlama Memuru alım ilanlarını topladık. Kamumemuru ekibi olarak bu pozisyonlar için yayımlanan personel alım ilanlarına dair tüm bilinmesi gereken noktaları sizlerle paylaşıyoruz. Başvuru sürecinde başarılar dileriz.

İŞKUR ÜZERİNDEN YAYIMLANAN PERSONEL ALIM İLANLARI

Türkiye iş Kurumu üzerinden yayımlanan Büro Memuru, Danışma Memuru ve Üretim Planlama Memuru alım ilanlarına dair kadro detayları şu şekilde,

Özel sektör firmaları ve kamu kurumları Türkiye İş Kurumu üzerinden 1145 Büro Memuru alım ilanı yayımladılar. İşkur üzerinden yayımlanan ilanlar arasında 57 Danışma Memuru alım ilanı bulunurken Üretim Planlama Memuru pozisyonuna 33 alım ilanı bulunuyor. 

 

BAŞVURU KOŞULLARI

Türkiye genelinde çeşitli pozisyonlarda alımlar hız kesmeden devam etmekte, Kamu kurumları ve özel firmaları Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları ilanlar ile personel ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyorlar.Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adayların, ilan metinlerinde yer alan başvuru koşullarına haiz olmaları gerekiyor. 

Adaylardan talep edilen bu koşullar tüm pozisyonlara başvuru yapacak adaylar tarafından genel başvuru koşulları ile alım yapılacak pozisyon için ilanı yayımlayan kurum tarafından belirlenen özel başvuru koşullarından oluşuyor. 

İlan metinlerinde yer alan bu koşullar genel olarak şöyle, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, alım yapılacak pozisyonlara göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak, bilgisayar Office programlarını kullanabilmek, ilanı yayımlayan kurum veya firma tarafından belirlenen yaş aralığında olmak, erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak, görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması, alım yapılacak ilde ikamet etmek ya da edebilecek olmak ve ilanı yayımlayan kurumlar tarafından özel şartları karşılamak.

BAŞVURU SÜRECİ

Geçtiğimiz aylarda kurum ve kuruluşlar personel alımlarına hız verdi ve alımlar gerçekleştirmek için ilanlar yayınlandı buna göre, Türkiye genelinde hizmetlerine devam eden çok sayıda banka tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını sizlerle paylaşıyoruz.Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan Büro Memuru, Danışma Memuru ve Üretim Planlama Memuru alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını İşkur üzerinden yapacaklar. Adaylar ilanları görüntülemek için aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilecekler. Bağlantıya tıklayan adaylar açılan sayfada yer alan alana hangi pozisyon için yayımlanan ilanları görüntülemek istiyorlarsa onun adını yazıp Ara butonuna basacaklar. 

Örneğin Büro Memuru alım ilanlarına başvuru yapmak isteyen adaylar İşkur İş İlanları Arama sayfasında yer alan Meslek bölümüne Büro Memuru yazıp Ara butonuna basacaklar. Bu pozisyonda yayımlanan tüm ilanları görüntüleyen adaylar istedikleri ilana başvuru yapabilirler. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

İşkur İş İlanları Arama Sayfası için (https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx)


 

100 BİN İŞ İLANI İÇİN (TIKLAYINIZ)

 

www.kamumemuru.com Büro Memuru Türkiye İş Kurumu Danışma Memuru ve Üretim Planlama Memuru Büro Memuru Danışma Memuru ve Üretim Planlama Memuru Kamumemuru

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor