Toyota Türkiye Personel Alımı Yapıyor

Toyota Türkiye A.Ş çalıştırılmak üzere Şirketin Kocaeli fabrikasında çalıştırılmak üzere Bakım Elemanı alımı istihdamı gerçekleştirilecektir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Toyota Türkiye Personel Alımı Yapıyor
Toyota Türkiye Personel Alımı Yapıyor Duran Can Ateş
Bu içerik 6863 kez okundu.

Toyota Türkiye Personel Alımı Yapıyor
Kamu kurumları ve özel sektör personel alımlarına devam etmekte buna göre alımlar gerçekleştirecek olan, Toyota Türkiye A.Ş çalıştırılmak üzere Şirketin Kocaeli fabrikasında çalıştırılmak üzere Bakım Elemanı alımı istihdamı gerçekleştirilecektir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR
Personel İstihdam Şartları
Personel alımlarında özel sektör, kamu kurum ve kuruluşları çeşitli ilanlar yayınlamakta buna göre alımlar geçekleştirecek kurumlarda dikkat çekmekte bu haberimizde ise siz değerli okuyucularımıza Toyota Türkiye A.Ş bünyesinde Bakım Elemanı kadrosuna başvuracak adaydalar için aranan şartları şu şekilde göstermekteyiz; Meslek Lisesi veya Meslek Yüksekokulu mezunu, Sakarya, Kocaeli veya Düzce bölgesinde ikamet eden/edebilecek olan, Vardiyalı çalışabilme konusunda herhangi bir sıkıntısı olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Yeterli seviyede PLC bilgisi olan, Pano ve elektrik işleri projelendirmesi ve uygulaması konusunda deneyimli olma, Otomatik kumanda, hidrolik ve pnömatik uygulamalarında görev almış olma şartları aranmaktadır. Başvuru yapacaklara başarılar dileriz.

Başvuru Zamanı ve Yeri
Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Toyota Türkiye A.Ş çalıştırılmak üzere Şirketin Kocaeli fabrikasında çalıştırılmak üzere Bakım Elemanı alımı istihdamı gerçekleştirilecektir. Başvurular Toyota Türkiye A.Ş bünyesinde Bakım Elemanı iş pozisyonları başvuruları kurumun kendi internet sitesi üzerinden ve iş bulma ile ilgili internet sitelerinde yer alan iş başvuru formu doldurularak sağlanmaktadır. Ön başvuruları kabul edilen adaylar.  Daha sonra mülakat için çağırılmaktadır. Başvurular 8 Haziran 2018 tarihinde başlayıp 13 Temmuz 2018 tarihine kadar devam edecektir. Başvurular sonucunda alınacak personel sayısı net olarak belirlenmemiştir. Eksik bilgi sahibi başvurular geçersiz sayılacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Başvuru İçin İstenen Belgeler
Toyota Türkiye A.Ş bünyesinde Bakım Elemanı personel alımı başvurunuzun kabul edilmesi için gerekli olan belgeler ise şu şekildedir; iş başvuru formu, özgeçmiş, diplomanın örneği, askerlik belgesi, PLC Belgesi ve geçmiş iş deneyimlerini ibra eden belgeler şeklindedir. Başvuru adresi  (https://www.kariyer.net/firma-profil/toyota-otomotiv-sanayi-turkiye-a-s-1048-0)
Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

www.kamumemuru.com Toyota Türkiye A.Ş

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak