istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

70 KPSS Puanıyla Büro Memuru, Hizmetli, Şoför ve Sağlık Personeli Alımı Yapılıyor

Adli Tıp Kurumu tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan Büro Memuru, Hizmetli, Şoför ve Teknik Personel kadrolarına dair detayları aktarıyoruz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

70 KPSS Puanıyla Büro Memuru, Hizmetli, Şoför ve Sağlık Personeli Alımı Yapılıyor
70 KPSS Puanıyla Büro Memuru, Hizmetli, Şoför ve Sağlık Personeli Alımı Yapılıyor Duran Can Ateş
Bu içerik 5207 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

70 KPSS Puanıyla Büro Memuru, Hizmetli, Şoför ve Sağlık Personeli Alımı Yapılıyor

Kamu kurumları veya kamu kuruluşları bünyelerindeki memur personel eksikliğini karşılamak için farklı kurumlar devamlı olarak memur personel alımı ilanı yayımlıyorlar. Yayımlanan ilanlara göre,Bu haberimizde de siz okuyucularımıza Adli Tıp Kurumu tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan Büro Memuru, Hizmetli, Şoför ve Teknik Personel kadrolarına dair detayları aktarıyoruz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

İLANLARA İLİŞKİN DETAYLAR

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Adli Tıp Kurumu, Devlet Personel Başkanlığı üzerinden yayımladığı bir ilan ile çeşitli bir kadrolarda personel alımı yapacağını ilan etmişti. Kurum tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadrolar arasında Büro Personeli, Şoför, Teknik Hizmet Personeli ve Hizmetli pozisyonları da bulunuyor. Söz konusu pozisyonlara dair bilinmesi gerekenleri siz okuyucularımızla paylaşıyoruz. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.

KADROLARA DAİR DETAYLAR

Kurumların personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, çok sayıda pozisyonda 200 personel alımı yapılacağı açıklanmıştı. İlan metnine göre alım yapılacak kadrolara dair detaylar şu şekilde, Büro Personeli: pozisyonu için 41 personel alımı, Hizmetli: pozisyonu için 27 personel alımı, Şoför: pozisyonu için 7 personel alımı, Sağlık Personeli (Otopsi): pozisyonu için 38, Hemşire: pozisyonuna 2 personel alımı yapılacak.  

Kurum yukarıda yer alan kadroların dışında ayrıca Teknisyen (Kimya): pozisyonuna 5,

Teknisyen (Atölye): pozisyonuna 11,

Makina Mühendisi: pozisyonuna 8,

İnşaat Mühendisi: pozisyonuna 3,

Fizik Mühendisi: pozisyonuna 7,

Kimyager: pozisyonuna 24,

Biyolog: pozisyonuna 3,

Laborant: pozisyonuna 18,

Hemşire: pozisyonuna 2,

İnfaz ve Koruma Memuru: pozisyonuna 6 personel alımı yapacak. 

 

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

Adli Tıp Kurumu tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan Büro Memuru, Hizmetli, Şoför ve Teknik Personel kadrolarına dair detayları aktarıyoruz. Adli Tıp Kurumu personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar için ilan metninde başvuru koşullarına dair detayları da açıkladı. İlan metninde yer alan bu başvuru koşullarını ilana başvuru yapacak her adayın sağlaması gerektiği aksi takdirde başvuruların geçersiz olacağı bildirildi. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 01 Ocak 1981 ve sonrası doğmuş olmak, Askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş olmak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş ya da yedek sınıfa geçirilmiş olmak, 657 sayılı Kanunun değişik 48/1-A/5 bendinde sayılan suçlardan mahkûm olmamak, 657 sayılı Kanunun 53’üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Son müracaat tarihi itibarıyla istihdam edilecek sözleşmeli personel pozisyonu için gerekli öğrenim niteliğini taşıyor olmak.

BAŞVURU SÜRECİ DEVAM EDİYOR

Devlet Personel Başkanlığı'nın resmi internet sitesi üzerinden adaylara duyurulan personel alım ilanına başvuru yapacak adayların başvurularını 22 Haziran tarihine kadar Adli Tıp Kurumu’nun internet adresi üzerinde yer alan Başvuru Formunun doldurulması suretiyle yapacaklar.

 

İletişim İçin : www.atk.gov.tr/

Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

 

www.atk.gov.tr/ www.kamumemuru.com Adli Tıp Kurumu Devlet Personel Başkanlığı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak