İŞKUR KAPSAMINDA 119 BİN 771 PERSONEL ALINIYOR

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü yayınladığı ilanlarla birçok kamu kurumuna ve özel firmalara çok sayıda personel alıyor

İŞKUR KAPSAMINDA 119 BİN 771 PERSONEL ALINIYOR
İŞKUR KAPSAMINDA 119 BİN 771 PERSONEL ALINIYOR Duran Can Ateş
Bu içerik 11417 kez okundu.

Yayınlanan ilanlara göre kamu kurumlarına ve özel sektör firmalarına toplamda 119 bin 771 personel alımı yapılacaktır. Milli istihdam seferberliği desteğine verdiği büyük desteklerle bilinen Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü kamuya ve özel sektör firmalarına alacağı personeller ile çok sayıda istihdam sağlayacak.

Adayların yayınlanan ilanları görmeleri ve ilanlara başvuruda bulunabilmeleri için Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü resmi internet sitesine üye olmaları gerekmektedir.  Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü resmi internet sitesine üye olmayan adaylar başvuru yapamayacaklardır.

Kurumların ve özel sektör firmalarının alım yapacakları personellerde aradıkları bazı şartlar bulunmaktadır. Alım yapılacak kurumların ve özel sektör firmalarının alım yapacakları kadrolara göre adaylarda aradığı şartlar bulunmaktadır buna ek olarak adaylarda aranan genel şartlar bulunmaktadır.

Adaylarda Aranan Genel Şartlar

Eğitim durumu

Yaş aralığı

Mezuniyet seviyesi

Vatandaşlık

gibi şartlar aranmaktadır. Şartlar alınacak kadrolara göre değişiklik göstermektedir.

Başvuru yapmak isteyen tüm personel adayları başvurularını Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştireceklerdir.     style="display:inline-block;width:300px;height:250px"
     data-full-width-responsive="true"
     data-ad-slot="3531729050">


 

işkur işkur personel alıları işkur iş ilanları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak