22. Dönem POMEM Tarihi Belli Oldu

22. Dönem için sınav yerleri ile tarihleri açıklandı. Alımların sonuçlanması üzerine 23. dönem alımları beklenmektedir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

22. Dönem POMEM Tarihi Belli Oldu
22. Dönem POMEM Tarihi Belli Oldu Duran Can Ateş
Bu içerik 1864 kez okundu.

22. Dönem POMEM Tarihi Belli Oldu

Geçtiğimiz aylarda POMEM alımlarına ilişkin yayımlanan ilanları siz değerli okuyucularımız için derlemiştik konu ile ilgili yapılan haberleri sizlere ulaştırmaktayız. Buna göre, Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) Mülakat Giriş Sınavına Katılmaya Hak Kazanan Adayların 22. Dönem için sınav yerleri ile tarihleri açıklandı. Alımların sonuçlanması üzerine 23. dönem alımları beklenmektedir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

 

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, POMEM 22. dönem polis alımı giriş sınavı kapsamında şahsen başvuruları kabul edilip, ön sağlık kontrolü ve fiziki yeterlilik sınavı aşamasında başarılı olarak mülakat sınavı aşamasına girmeye hak kazanan adayların mülakat sınavına nerede ve hangi tarihte alınacaklarını şöyle öğrenebilirler. 23. dönem pomem polis alımları beklenmektedir. T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir. Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir. Dikkat edilmesi gereken internetten yapılan sınav giriş duyurusu tebliğ niteliğinde olacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara başarılar dileriz.

 

SINAV VE BİLGİ HAKKINDA

Sözlü sınavına gelirken Sınav Giriş Belgesi ve Nüfus Cüzdanı ile birlikte sınava katılabilirler. Ayrıca sınav giriş belgesi üzerinde belirtilen sınav tarihi ile sınav yerinde olmaları gerekmektedir. Sonuçları açıklandığı tarihte Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet sayfası www.pa.edu.tr adresinden adaylara duyurulacaktır. Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav sonuç belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan sınav sonuç duyurusu tebliğ sayılacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

      style="display:inline-block;width:300px;height:250px"
     data-ad-client="ca-pub-6043105801720191"
     data-ad-slot="3531729050">

 

www.kamumemuru.com www.pa.edu.tr Polis Akademisi Başkanlığı POMEM Polis Meslek Eğitim Merkezleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak