istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

TÜVTÜRK Lise Önlisans Ve Lisans Mezunu Personel Alımı

10 şehire 7 farklı pozisyonlarda personel alımları gerçekleştiriyor. Alımlar yapılırken lise, önlisans ve lisans mezunlarının başvuruları kabul edilecektir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

TÜVTÜRK Lise Önlisans Ve Lisans Mezunu Personel Alımı
TÜVTÜRK Lise Önlisans Ve Lisans Mezunu Personel Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 6778 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

TÜVTÜRK Lise Önlisans Ve Lisans Mezunu Personel Alımı

 

Geçtiğimiz günlerde alımlarını hızandıran kurumlar, personel açıklarını kapatmak için ilanlar yayınlamakta buna göre, TÜVTÜRK yeni yayınladığı ilanlar ile 10 şehire 7 farklı pozisyonlarda personel alımları gerçekleştiriyor. Alımlar yapılırken lise, önlisans ve lisans mezunlarının başvuruları kabul edilecektir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

Personel alımları için kamu kurum ve kuruluşaları ilanlar yayınlamakta, buna göre ; Alımlara başvuracaklar lise, önlisans ve lisans mezunu olması gerekmektedir. Aşağıda alım yapılacak şehir ve iş pozisyonları yer almaktadır. Alımlar yapılırken lise, önlisans ve lisans mezunlarının başvuruları kabul edilecektir. Sadece müşteri kabul görevlisi alım detayını vermiş olduğumuzdan diğer alımlar aşağıda verilen link adresinde bütün alım ve şartlarını bulabilirsiniz. Başvuru sürecinde başarılar dileriz.

 

BAŞVURU YAPILACAK ŞEHİRLER NERELERDİR?

 

TÜVTÜRK alım yapacağı şehirler şöyle; Yalova, İstanbul, Muğla, Ankara, Malatya, Erzurum, Ardahan, Kahramanmaraş, Adıyaman ve Çankırı adreslerine alım gerçekleştirilecektir. Araç muayene teknisyeni, bakım onarım teknisyeni, egzoz emisyon teknisyeni, stratejik destek, istasyon amiri, istasyon amiri ve müşteri kabul görevlisi olarak alımlar yapılacaktır.

 

BAŞVURU KOŞULLARINA İLİŞKİN

Personel alımlarına hız verilen günlerde geçen haftalarla birlikte haberlerini yapmaya devam etmekteyiz. Buna göre, Müşteri kabul görevlisi alımı için En az lise mezunu, tercihen otomotiv sektöründe, Satış Sonrası Hizmetler'de benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi, MS Office uygulamalarına hakim, Müşteri memnuniyeti bilincine sahip ve Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir. Alımı yapılacak yapacağı iş olarak. Araç muayenesine gelen araçların bilgilerini kayıt altına almak, Günlük etiket stok takibini yapmak, Günlük kasa işlemlerini gerçekleştirmek, Müşteri randevularını planlamak ve takip etmek ve İdari işlerle ilgili destek vermesi gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.


     style="display:block"
     data-ad-format="fluid"
     data-ad-layout-key="-ho-e-13-aa+s7"
     data-ad-client="ca-pub-6043105801720191"
     data-ad-slot="8262659361">

 

TÜVTÜRK yeni personel alımına (https://www.kariyer.net/tuvturk-is-ilanlari-c5996-p30877/) TIKLAYIN.

www.kamumemuru.com TÜVTÜRK
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu Şoför Alımı Gerçekleştirecek
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu Şoför Alımı Gerçekleştirecek
Kilis 7 Aralık Üniversite’sine Personel Alımı Yapılacak
Kilis 7 Aralık Üniversite’sine Personel Alımı Yapılacak