istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

En Az Lise Mezunu Danışma Memuru Alımı Yapılıyor ! Başvuru Detayları ve Genel Şartlar

İŞKUR aracılığı ile 117 memur alımı yapılacağı ilanı yayımlandı, başvuru ve genel şartlar hakkında detayları okuyucularımızla paylaşıyoruz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

En Az Lise Mezunu Danışma Memuru Alımı Yapılıyor ! Başvuru Detayları ve Genel Şartlar
En Az Lise Mezunu Danışma Memuru Alımı Yapılıyor ! Başvuru Detayları ve Genel Şartlar Duran Can Ateş
Bu içerik 7145 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

En Az Lise Mezunu Danışma Memuru Alımı Yapılıyor ! Başvuru Detayları ve Genel Şartlar

Ülkemizin önde gelen personel alım ilanları yayımlayan kamu kurumu İŞKUR aracılığı ile 117 memur alımı yapılacağı ilanı yayımlandı buna göre, Yayımlanan ilanda en az lise mezunu danışma memur alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu alım ilanına başvuru ve genel şartlar hakkında detayları okuyucularımızla paylaşıyoruz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

 ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

Devlete bağlı kurumlar ve özel sektörde faaliyet gösteren firmalar işçi ve personel alımlarına devam ediyorlar buna göre,Türkiye İş Kurumu aracılığı ile bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda danışma memur alımı yapılacağı ifade edildi. Bu bağlamda en az lise mezunu adaylar ilana başvuru yapabilirler. Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanan ilanda 117 danışma memuru alımı yapılacağı ifade edildi.

 

BAŞVURU DETAYLARI

Ülkemizde işsizliği önlemek ve işverenleri personel konusunda istihdamları doğru şekilde yapmak için sürekli personel alım ilanları yayınlanmakta, Söz konusu ilana başvuru yapacak olan adaylar başvurularını aşağıdaki link üzerinden İŞKUR'a giriş yaparak üye değilseniz online üye olarak başvuru yapabilirsiniz. Elektronik ortamda yapılacak olan başvurular için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. Başvuru sürecinde başarılar.

 

GENEL ŞARTLAR

İŞKUR aracılığı ile yayımlanan danışma memur alım ilanında adaylarda bazı şartlar aranmaktadır. Bu şartlara haiz olmayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Buna göre adaylarda şu şartlar aranmaktadır:

"Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak"

Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

Başvuru detayları için (https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=17871)

 

www.kamumemuru.com İŞKUR Türkiye İş Kurumu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?