İŞKUR KPSS’ Siz Kamu Personeli Ve Büro İşçi Alımı 27 Haziran 2018

27 Haziran 2018 tarihinde İŞKUR tarafından KPSS şartsız kamu personeli ve işçi alım ilanları yayınlandı. Özel idare müdürlüğü, üniversite, milli savunma bakanlığı ve vakıflar bölge müdürlüğüne alım yapılacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İŞKUR KPSS’ Siz Kamu Personeli Ve Büro İşçi Alımı 27 Haziran 2018
İŞKUR KPSS’ Siz Kamu Personeli Ve Büro İşçi Alımı 27 Haziran 2018 Duran Can Ateş
Bu içerik 8000 kez okundu.

İŞKUR KPSS’ Siz Kamu Personeli Ve Büro İşçi Alımı 27 Haziran 2018

İŞKUR üzerinden çeşitli kurumlar ilanlar vermekte ağırlıklı olarak kamu kurumlarının alım ilanları yayınlanan işkur’ da hemen hergün ilanlar yayınlanmakta bizde kamumemuru ekibi olarak siz değerli okurlarımız ile paylaşmaktayız bununla birlikte, 27 Haziran 2018 tarihinde İŞKUR tarafından KPSS şartsız kamu personeli ve işçi alım ilanları yayınlandı. Özel idare müdürlüğü, üniversite, milli savunma bakanlığı ve vakıflar bölge müdürlüğüne alım yapılacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

PERSONEL ALIMLARINA İLİŞKİN DETAYLAR

Ülke genelinde personel alımları yapılmakta bunların büyük çoğunluğu devlete bağlı kurumlar olurken özel sektörde de personel alımları olmakta. Buna göre, İŞKUR 27 Haziran 2018 tarihinde yayınladığı ilanlar ile Bartın il özel idaresi 4 kişi, milli savunma bakanlığı Erzincan 53 bakım komutanlığı 1 kişi, İstanbul vakıflar bölge müdürlüğü 2 kişi ve Kırşehir ahi evran üniversitesi 1 kişi olarak alım yapılacaktır. Alım sürecinde adaylara başarılar dileriz.

 

 

4 Çöp Kamyon Sürücüsü alımı için;

En az ilköğretim mezunu olması, E sınıfı sürücü belgesine sahip olması ve SRC4 belgesine sahip olması gerekmektedir.

 

Erzincan 53' Üncü Bakım Fabrika Müdürlüğü:

İş Kurumu üzerinden 27 Haziran 2018 tarihinde yayınlamış olduğu ilanla daimi işçi statüsünde 1 Otomotiv Boya İşçisi alımı yapacağını açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 6 Temmuz 2018 tarihinde sona erecektir. Adaylar İş Kurumu üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

İş ilan numarası 00004513031 olarak verilmiştir.

 

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi:

Ülke genelinde personel alımları yapılmakta, İş Kurumu üzerinden 27 Haziran 2018 tarihinde yayınlamış olduğu ilanla daimi işçi statüsünde 1 Tatlı Usta Yardımcısı alımı yapacağını açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 6 Temmuz 2018 tarihinde sona erecektir.

İş ilan numarası 00004510562 olarak verilmiştir.

 

1 Otomotiv Boya İşçisi alımı için;

 İlköğretim mezunu olması, Oto boyacı sertifikasının olması ve Kalfalık, Ustalık, veya Usta Öğreticilik belgesinden birisine sahip olması gerekmektedir.

 

İstanbul Vakıflar Bölge Müdürlüğü:

İş Kurumu üzerinden 27 Haziran 2018 tarihinde yayınladığı ilana göre daimi işçi statüsünde 2 Büro İşçisi alımı yapacağını açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 6 Temmuz 2018 tarihinde sona erecektir. Adaylar İş Kurumu üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır. İş ilan numarası 00004512679 olarak verilmiştir.

 

Bartın İl Özel İdaresi :

İş Kurumu üzerinden 27 Haziran 2018 tarihinde yayınlamış olduğu ilana göre geçici işçi statüsünde 4 Çöp Kamyon Sürücüsü alımı yapacağını açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 6 Temmuz 2018 tarihinde sona erecektir. Adaylar İş Kurumu üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

İş ilan numarası 00004512220 olarak verilmiştir.

 

2 Büro İşçisi alımı için;

Lise ve dengi okul mezunu olması ve 2016 Kamu Personel Seçme Sınavına girmiş puan almış olması gerekmektedir. Başvuru yapan nihai listede yer alan adayların öncelikli durumunu; eğitim, yabancı dil, tecrübe vb. talep veren kuruluşa bildirmek zorundadırlar. Bu ilana sadece Kişisel Durumu "Eski Hükümlü" veya "TMY ( Terörle Mücadelede Yaralanan )" olanlar başvurabilir.

 

 

1 Tatlı Usta Yardımcısı alımı için;

En az ilköğretim mezunu olması, meslekte en az 4 yıllık iş deneyimine sahip olması gerekmektedir.

 DİĞER İLANLAR İÇİN (www.iskur.gov.tr/)

Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

www.kamumemuru.com İŞKUR Bartın Erzincan İstanbul Kırşehir KPSS milli savunma bakanlığı vakıflar bölge müdürlüğüne

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak