istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

MKE KPSS 2018/1 İle 93 Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu KPSS 2018/1 kapsamında 2016 KPSS puan sıralamasına göre 93 kamu personeli alımı yapıyor. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

MKE KPSS 2018/1 İle 93 Kamu Personeli Alımı Yapıyor
MKE KPSS 2018/1 İle 93 Kamu Personeli Alımı Yapıyor Duran Can Ateş
Bu içerik 6504 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

MKE KPSS 2018/1 İle 93 Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Personel alımları gerçekleştiren kurumlar ilanlar yayınlamakta, yayınlanan ilanlar ile pesonel istihdamı sağlamak ve işsizliği önlemek gibi amaçlar edinen kurumlar çeşitli personel alımları gerçekleştirmekte, Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu KPSS 2018/1 kapsamında 2016 KPSS puan sıralamasına göre 93 kamu personeli alımı yapıyor. Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu kamu personeli alımı hakkında detayları sizlerle paylaşıyoruz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

 

Kamumemuru olarak hafta içinde çeşitli personel alımlarının ilanlarını siz değerli okurlarımıza ulaştırdık. Kamu kurumları ve çeşitli kuruluşlar personel alımları gerçekleştirmekte buna göre, Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi aracılığı ile KPSS 2018/1 merkezi atama tercih kılavuzu yayımlanmışl ve kılavuzda hangi kurumun ne kadar personel alımı yapacağı da ifade edilmişti. Bu Doğrultuda; Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu tarafından KPSS 2018/1 merkezi atama kapsamında 2016 KPSS puan sıralamasına göre 93 kamu personeli alımı yapılacağı belirtildi. Alımlarda başarılar.

 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Ek olarak belirtecek olur isek, Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu " Teknik Ressam, teknisyen, bilgisayar işletmeni, memur, tekniker, çocuk gelişimci, mühendis, " kadrolarında kamu personeli alımı yapıyor.

GENEL ŞARTLAR

Yayımlanan ilanlarda adaylardan talep edilen genel başvuru şartları ise; Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu  kamu personeli alımı için başvuru yapacak olan adayların bazı şartlara haiz olmaları gerekmektedir. Ek olarak kadrolar için tercih yapacak olan adaylar kadroların belirtildiği tablolardaki nitelik kodlarına göre şartlarını karşılamakla yükümlüler. Başvuru sürecinde başarılar dileriz.

 

Adayların başvurularda aranan şartlara ilişkin bilgiler;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşından büyük olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak. 657 sayılı Kanunun 53. Maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevine devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile engelli bulunmamak, Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması sonucu olumlu olmak" şartlarına haiz olmaları gerekmektedir.

BAŞVURU DETAYLARI

Ülkemizde işsizliği önlemek ve işverenleri personel konusunda istihdamları doğru şekilde yapmak için sürekli personel alım ilanları yayınlanmakta buna göre, KPSS 2018/1 merkezi atama kapsamında Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü kamu personeli alımı için başvuru yapacak olan adaylarda başvurularını ÖSYM'nin aday işlemleri sistemine giriş yaparak gerçekleştireceklerdir.

Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

Başvurular İçin iletişim : (https://ais.osym.gov.tr/)

 

www.kamumemuru.com ÖSYM Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi KPSS Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?