MKE KPSS 2018/1 İle 93 Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu KPSS 2018/1 kapsamında 2016 KPSS puan sıralamasına göre 93 kamu personeli alımı yapıyor. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

MKE KPSS 2018/1 İle 93 Kamu Personeli Alımı Yapıyor
MKE KPSS 2018/1 İle 93 Kamu Personeli Alımı Yapıyor Duran Can Ateş
Bu içerik 7301 kez okundu.

MKE KPSS 2018/1 İle 93 Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Personel alımları gerçekleştiren kurumlar ilanlar yayınlamakta, yayınlanan ilanlar ile pesonel istihdamı sağlamak ve işsizliği önlemek gibi amaçlar edinen kurumlar çeşitli personel alımları gerçekleştirmekte, Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu KPSS 2018/1 kapsamında 2016 KPSS puan sıralamasına göre 93 kamu personeli alımı yapıyor. Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu kamu personeli alımı hakkında detayları sizlerle paylaşıyoruz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

 

Kamumemuru olarak hafta içinde çeşitli personel alımlarının ilanlarını siz değerli okurlarımıza ulaştırdık. Kamu kurumları ve çeşitli kuruluşlar personel alımları gerçekleştirmekte buna göre, Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi aracılığı ile KPSS 2018/1 merkezi atama tercih kılavuzu yayımlanmışl ve kılavuzda hangi kurumun ne kadar personel alımı yapacağı da ifade edilmişti. Bu Doğrultuda; Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu tarafından KPSS 2018/1 merkezi atama kapsamında 2016 KPSS puan sıralamasına göre 93 kamu personeli alımı yapılacağı belirtildi. Alımlarda başarılar.

 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Ek olarak belirtecek olur isek, Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu " Teknik Ressam, teknisyen, bilgisayar işletmeni, memur, tekniker, çocuk gelişimci, mühendis, " kadrolarında kamu personeli alımı yapıyor.

GENEL ŞARTLAR

Yayımlanan ilanlarda adaylardan talep edilen genel başvuru şartları ise; Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu  kamu personeli alımı için başvuru yapacak olan adayların bazı şartlara haiz olmaları gerekmektedir. Ek olarak kadrolar için tercih yapacak olan adaylar kadroların belirtildiği tablolardaki nitelik kodlarına göre şartlarını karşılamakla yükümlüler. Başvuru sürecinde başarılar dileriz.

 

Adayların başvurularda aranan şartlara ilişkin bilgiler;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşından büyük olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak. 657 sayılı Kanunun 53. Maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevine devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile engelli bulunmamak, Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması sonucu olumlu olmak" şartlarına haiz olmaları gerekmektedir.

BAŞVURU DETAYLARI

Ülkemizde işsizliği önlemek ve işverenleri personel konusunda istihdamları doğru şekilde yapmak için sürekli personel alım ilanları yayınlanmakta buna göre, KPSS 2018/1 merkezi atama kapsamında Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü kamu personeli alımı için başvuru yapacak olan adaylarda başvurularını ÖSYM'nin aday işlemleri sistemine giriş yaparak gerçekleştireceklerdir.

Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

Başvurular İçin iletişim : (https://ais.osym.gov.tr/)

 

www.kamumemuru.com ÖSYM Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi KPSS Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak