KPSS’ Siz Büro Ve İdari Hizmetler Eleman Alımı

KPSS’siz ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu 5 sözleşmeli personel alım ilanı yayınladı. Başvurular 13 Temmuz 2018 tarihinde sona erecektir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

KPSS’ Siz Büro Ve İdari Hizmetler Eleman Alımı
KPSS’ Siz Büro Ve İdari Hizmetler Eleman Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 12790 kez okundu.

KPSS’ Siz Büro Ve İdari Hizmetler Eleman Alımı

Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz buna göre, İŞKUR üzerinden kurum dışı daimi ve tam süreli ilan ile KPSS’siz ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu 5 sözleşmeli personel alım ilanı yayınladı. Başvurular 13 Temmuz 2018 tarihinde sona erecektir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Bursa İnegöl Belediye Başkanlığı 5 Sözleşmeli büro ve idari hizmetler kadrosuna İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 5 kişi istihdam edileceği açıklandı. Başvurular Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim birimine şahsen yapılabilir.Başvuru sürecinde başrılar dileriz.

 

BÜRO VE İDARİ HİZMETLER BAŞVURU ŞART VE DETAYLARI

Bursa İnegöl Belediye Başkanlığı 5 Sözleşmeli büro ve idari hizmetler kadrosuna İşçi alacağını açıkladı, bu haberin açıklamasına göre yapılacak alımların bazı şartları bulunmakta bizde kamumemuru olarak sizlere şartları aktarmaktayız, En az ilköğretim mezunu (İlkokul) ve en çok lisans mezunu olması gerekmektedir. Başvuracaklardan istenen belgeler; kimlik fotokopisi, diploma fotokopisi, sağlık raporu ve öz geçmişini belirtir yazı olması gerekmektedir. Bu ilana normal olanlarla birlikte engelli olanlarda başvuru yapabilir. Sözlü olarak yapılacak sınav kapsamında müracaat eden adaylar arasından yüksek puan alandan başlamak üzere sayının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurumlar ve kuruluşuna bildirilir. İşyerine ismi bildirilen kişi yazılı ve sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

Bursa İnegöl Belediye Başkanlığı 5 büro ve idari hizmetler eleman alım  için (www.inegol.bel.tr/)

 

www.kamumemuru.com Bursa İnegöl Belediye Başkanlığı İŞKUR kamu KPSS kamumemuru

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak