İl Özel İdaresine KPSS Şartsız 187 Memur ve İşçi Alımı Yapılıyor

Temmuz ayının girmesinin ardından personel alımı için ilan yayımlayan kurumlardan biriside Zonguldak İl Özel İdaresi oldu. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İl Özel İdaresine KPSS Şartsız 187 Memur ve İşçi Alımı Yapılıyor
İl Özel İdaresine KPSS Şartsız 187 Memur ve İşçi Alımı Yapılıyor Duran Can Ateş
Bu içerik 8434 kez okundu.

İl Özel İdaresine KPSS Şartsız 187 Memur ve İşçi Alımı Yapılıyor

Kamu kurum, kuruluş ve özel sektör firmaları alımlar yapmak üzere KPSS’siz ve KPSS’li kamu personel alımları yayınlandı buna göre, Temmuz ayının girmesinin ardından personel alımı için ilan yayımlayan kurumlardan biriside Zonguldak İl Özel İdaresi oldu. Kurum yayımladığı bir ilan ile lise, önlisans ve lisans mezunu memur ve işçi alımı yapacağını ilan ederken adaylardan KPSS şartı talep etmediğini de duyurdu. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

 

Temmuz ayının girmesinin ardından personel alımı için ilan yayımlayan kurumlardan biriside Zonguldak İl Özel İdaresi oldu buna göre, Zonguldak İl Özel İdaresi kadrosunda personel açığı bulunan 5 farklı biriminde görevlendirmek üzere çok sayıda personel alımı yapacağını açıkladı. Kurum tarafından yayımlanan ilanda yer alan açık pozisyonlar, ilana başvuruda bulunacak adaylardan talep edilen başvuru koşulları ve ilana başvuruların nasıl yapılacağına dair detayları kamumemuru ekibi olarak siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz. Başvuru sürecinde başarılar.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, söz konusu memur ve işçi alım ilanında en az lise mezunu olmak kaydıyla 6 farklı pozisyonda alım yapılacağı ilan edildi. Zonguldak İl Özel İdaresi ilan metninde yer verdiği 6 farklı pozisyon için ise toplam 187 personel istihdamı yapacak. Adaylara duyurulan personel alım ilanında yer alan açık pozisyonlar, Şoför, Operatör, İşçi, Büro Görevlisi, Yağcı, Usta. Sizlere aktarmış olduğumuz bu pozisyonlar ayrıca kendi içlerinde de bölümlere ayrılıyor. Örneğin Şoför alım ilanı E, C, D, Sınıflarında ayrı ayrı yapılıyor. İşçi, Operatör, Usta kadrolarında da bazı alanlar yer almakta. 

 

BAŞVURU KOŞULLARI

Zonguldak İl Özel İdaresi yayımladığı ilanında aşağıda yer alan başvuru koşullarını sağlayan adayların başvurularının kabul edileceğini duyurdu. Kurum tarafından yayımlanan ilana göre adaylardan talep edilen koşullar şöyle, 

Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak, askerlik hizmetini yapmış olmak, tecilli veya muaf bulunmak, görevini yapmaya engel olabilecek akıl sağlığı sorunu bulunmamak, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonucu olumlu olmak, en az 1 yıldır Zonguldak'ta ikamet ediyor olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak. Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlardan, Anayasal düzene ve bu düzenin işletişine karşı suçlardan mahrum olmamak. 

BAŞVURU SÜRECİ

Yayınlanan ilana KPSS Şartı bulunmamakla birlikte, Zonguldak İl Özel İdaresi tarafından yayımlanan ilana başvuruda bulunacak adaylar başvurularını 11 Temmuz tarihine kadar yapabileceklerdi. İlana başvuru yapacak adaylar ilan metninde yer alan bir pozisyon için başvuru yapacaklardır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

Başvurular için (www.iskur.gov.tr/)

İŞKUR 3000-5200 TL ARASI MAAŞ İLE 7025 PERSONEL ALIYOR ( TIKLAYINIZ)

www.kamumemuru.com Zonguldak İl Özel İdaresi KPSS

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak