Maliye Bakanlığı 500 Memur Alım Başvurusu Sona Eriyor

Maliye Bakanlığı kendi bünyesine yerleştirmek üzere Devlet Personel Başkanlığında yayınladığı ilan ile 500 memur (kamu personeli) alımı yayınlamıştı. Başvurusu 20 Temmuz 2018 de sona erecek. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Maliye Bakanlığı 500 Memur Alım Başvurusu Sona Eriyor
Maliye Bakanlığı 500 Memur Alım Başvurusu Sona Eriyor Duran Can Ateş
Bu içerik 5630 kez okundu.

Maliye Bakanlığı 500 Memur Alım Başvurusu Sona Eriyor 

Temmuz ayı ile birlikte çeşitli kamu ve özel sektör firmaları alımlar gerçekleştirmekte buna göre, Maliye Bakanlığı kendi bünyesine yerleştirmek üzere Devlet Personel Başkanlığında yayınladığı ilan ile 500 memur (kamu personeli) alımı yayınlamıştı. Başvurusu 20 Temmuz 2018 de sona erecek. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR 

Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz buna göre, Devlet Personel Başkanlığı üzerinden 500 kamu personeli (memur) alım ilanı yayınlayan Maliye Bakanlığı başvurusunda sona geliniyor. Başvuruları devam eden ilana son başvuru olarak 20 Temmuz 2018 olarak duyurulmuştu. Alım yapılırken nasıl yol izlenecek. Maliye Bakanlığının personel (müfettiş yardımcısı) yazılı ve sözlü (mülakat) olarak yapılacaktır.  Başvuru sürecinde başarılar. 

 

BAŞVURU ŞART VE DETAYLARINA İLİŞKİN BİLGİLER 

Ülkemizde 81 İlde işsizliği önlemek ve işverenleri personel konusunda istihdamları doğru şekilde yapmak için sürekli personel alım ilanları yayınlanıyor. İlanda Adayların Giriş Sınavına Vergi Denetim Kurulu Başkanlığının resmi internet sitesindeki Sınav Başvuru Formunu doldurmak suretiyle başvuracaklardır. Sınav Başvuru Formunun doldurulmasına ilişkin açıklamalar internet sitesinde yer almaktadır. Genel şartlar: 35 yaşını doldurmamış olmak. (01.01.1983 tarihinde veya bu tarihten sonra doğmuş olmak), Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak, En az dört yıllık lisans eğitimi veren hukuk, siyasal bilgiler, iktisat, işletme, iktisadi ve idari bilimler fakülteleri ile bunlara denkliği yetkili makamlarca kabul edilen dört yıllık fakültelerden birini bitirmiş olmak. KPSS 21 İle 28 Mayıs 2017 tarihlerinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı için Sınava İlişkin Bilgiler bölümünün 3’üncü bendinde belirlenen puan türlerinin herhangi birinden 80 ve üzeri puan almış olmak kaydıyla, başvuru yapanlardan en yüksek puan  sıralamasına göre ilk 2500 aday arasında bulunmak. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

  

Maliye Bakanlığı 500 kamu personeli alım için (www.maliye.gov.tr/) 

  81 İL 100 BİN İŞ İLANI İÇİN (TIKLAYINIZ )

www.maliye.gov.tr/ Maliye Bakanlığı www.kamumemuru.com Devlet Personel Başkanlığı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak