istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Taşeron Sonrası Alım Şekli İle Belediye 14 Kamu Personeli Alıyor

Yeni yayınlanan ilan ile belediye başkalığına yerleştirilmek üzere ikamet şartsız kamu personeli alımı gerçekleştiriliyor. Taşeron sonrası kamuya alım şekli ile yerleştirme yapılacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Taşeron Sonrası Alım Şekli İle Belediye 14 Kamu Personeli Alıyor
Taşeron Sonrası Alım Şekli İle Belediye 14 Kamu Personeli Alıyor Duran Can Ateş
Bu içerik 1972 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Taşeron Sonrası Alım Şekli İle Belediye 14 Kamu Personeli Alıyor 

Yakalaşan temmuz ayı ile birlikte çeşitli personel alımlarını siz değerli okurlarımızla buluşturduk, buna göre Yeni yayınlanan ilan ile belediye başkalığına yerleştirilmek üzere ikamet şartsız kamu personeli alımı gerçekleştiriliyor. Taşeron sonrası kamuya alım şekli ile yerleştirme yapılacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR 

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımları geçekleştirmeye devam etmekte buna göre, Belediyelere alımlar taşeronların kadroya geçmesinin ardından belediyelere alım şekilleri’ de değişmiş bulunmaktadır. Yeni yayınlanan ilan ile ikamet şartsız Konya kamu personel alımları yapıyor. Başvuru sürecinde başarılar. 

 

HANGİ KADROLARA ALIM YAPILIYOR? 

Yayınlanan ilan ile belediye başkalığına yerleştirilmek üzere ikamet şartsız kamu personeli alımı gerçekleştiriliyor. Buna göre, Alımı yapılacak personellerin güvenlik personeli, büro işçisi, veri hazırlayıcı, antrenör, tekniker, yardımcı hizmetler ve büro personeli alımı yapılıyor. Başvuracak adaylara sadece sözlü sınav ile alım yapılacaktır. Bu alımlara kimler başvuru yapabiliyor. Medeni hakları kullanma ehliyeti olan 18 ile 45 yaş aralığında olmaları gerekmektedir. Erkek adaylar için askerliği yapmış veya tecilli olması gerekmektedir. Meslek özelliğine göre ilköğretim, lise, önlisans veya lisans mezunu olmaları gerekmektedir. 

 

TALEP EDİLEN GENEL BAŞVURU ŞARTLARI 

Başvuru esnasında istenen belgeler: nüfus cüzdan fotokopisi olması, 2 adet fotoğraf, adli sicil belgesi ve diploma fotokopisi ile başvuru yapılabilir. Başvuru Pelitaş firması üzerinden yapılacağı üzere kurum dışı işçi alımı olarak gerçekleşiyor. Başvuru son tarih 23 Temmuz 2018 mesai bitimine kadar şahsen yapılması gerekmektedir.  Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

 

Konya 14 personel alım İletişim bilgileri: 

PELİTAŞ - PELİTAŞ İNŞAAT VE HİZMET TAAHHÜT SAN. VE TİC.A.Ş. 

 

Seyh Sadrettin Mah. Alay Cad. Meram, Konya  0332 320 70 90 

www.kamumemuru.com Konya PELİTAŞ
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?