Taşeron Sonrası Alım Şekli İle Belediye 14 Kamu Personeli Alıyor

Yeni yayınlanan ilan ile belediye başkalığına yerleştirilmek üzere ikamet şartsız kamu personeli alımı gerçekleştiriliyor. Taşeron sonrası kamuya alım şekli ile yerleştirme yapılacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Taşeron Sonrası Alım Şekli İle Belediye 14 Kamu Personeli Alıyor
Taşeron Sonrası Alım Şekli İle Belediye 14 Kamu Personeli Alıyor Duran Can Ateş
Bu içerik 2457 kez okundu.

Taşeron Sonrası Alım Şekli İle Belediye 14 Kamu Personeli Alıyor 

Yakalaşan temmuz ayı ile birlikte çeşitli personel alımlarını siz değerli okurlarımızla buluşturduk, buna göre Yeni yayınlanan ilan ile belediye başkalığına yerleştirilmek üzere ikamet şartsız kamu personeli alımı gerçekleştiriliyor. Taşeron sonrası kamuya alım şekli ile yerleştirme yapılacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR 

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımları geçekleştirmeye devam etmekte buna göre, Belediyelere alımlar taşeronların kadroya geçmesinin ardından belediyelere alım şekilleri’ de değişmiş bulunmaktadır. Yeni yayınlanan ilan ile ikamet şartsız Konya kamu personel alımları yapıyor. Başvuru sürecinde başarılar. 

 

HANGİ KADROLARA ALIM YAPILIYOR? 

Yayınlanan ilan ile belediye başkalığına yerleştirilmek üzere ikamet şartsız kamu personeli alımı gerçekleştiriliyor. Buna göre, Alımı yapılacak personellerin güvenlik personeli, büro işçisi, veri hazırlayıcı, antrenör, tekniker, yardımcı hizmetler ve büro personeli alımı yapılıyor. Başvuracak adaylara sadece sözlü sınav ile alım yapılacaktır. Bu alımlara kimler başvuru yapabiliyor. Medeni hakları kullanma ehliyeti olan 18 ile 45 yaş aralığında olmaları gerekmektedir. Erkek adaylar için askerliği yapmış veya tecilli olması gerekmektedir. Meslek özelliğine göre ilköğretim, lise, önlisans veya lisans mezunu olmaları gerekmektedir. 

 

TALEP EDİLEN GENEL BAŞVURU ŞARTLARI 

Başvuru esnasında istenen belgeler: nüfus cüzdan fotokopisi olması, 2 adet fotoğraf, adli sicil belgesi ve diploma fotokopisi ile başvuru yapılabilir. Başvuru Pelitaş firması üzerinden yapılacağı üzere kurum dışı işçi alımı olarak gerçekleşiyor. Başvuru son tarih 23 Temmuz 2018 mesai bitimine kadar şahsen yapılması gerekmektedir.  Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

 

Konya 14 personel alım İletişim bilgileri: 

PELİTAŞ - PELİTAŞ İNŞAAT VE HİZMET TAAHHÜT SAN. VE TİC.A.Ş. 

 

Seyh Sadrettin Mah. Alay Cad. Meram, Konya  0332 320 70 90 

www.kamumemuru.com Konya PELİTAŞ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak