istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Türk Hava Yollarından 1000 Kabin Memuru Alımı Açıklaması

Türk Hava Yolları Kabin Hizmetleri Başkanı Nevin Çolak yaptığı açıklamada, kabin memuru adaylarıyla ilgili önemli bilgiler verdi. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Türk Hava Yollarından 1000 Kabin Memuru Alımı Açıklaması
Türk Hava Yollarından 1000 Kabin Memuru Alımı Açıklaması Duran Can Ateş
Bu içerik 8675 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Türk Hava Yollarından 1000 Kabin Memuru Alımı Açıklaması 

 

Hemen hergün personel alımları yapılmakta, alım yapan kamu kurum ve kuruluşlar genellikle KPSSpuanı ile alımlar gerçekleştirsede bazen KPSS'siz alımlar da gerçekleştirilmekte buna göre, Türk Hava Yolları Kabin Hizmetleri Başkanı Nevin Çolak yaptığı açıklamada, kabin memuru adaylarıyla ilgili önemli bilgiler verdi. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com  ekibi olarak başarılar dileriz. 

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR 

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, Türk Hava Yolları Kabin Hizmetleri Başkanı Nevin Çolak Türk Hava Yolları 1000 kabin memuru alımı hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Nevin Çolak ayrıca kabin memurlarına nasıl bir eğitim verildiğini, bu eğitimlerde başarısız olan adaylara ne yapıldığını da açıkladı. Kabin Hizmetleri Başkanı Çolak, Türk Hava Yolları’nın açmış olduğu son ilana 30 bin kişinin başvurduğunu ifade etti. Kabin memuru olmak isteyen adayların da bazı kriterlere sahip olması gerektiğini vurguladı. Peki başvurular nereden yapılacak? İşte detaylar. 

 

  
GENEL BAŞVURU BİLGİLERİ 

Geçtiğimiz aylarda kurum ve kuruluşlar personel alımlarına hız verdi ve alımlar gerçekleştirmek için ilanlar yayınlandı buna göre, Başkan Çolak Türk Hava Yolları’nda kabin memuru olarak çalışmak isteyen adayların Türk Hava Yolları’nın belirlemiş olduğu yaş standardında olması, erkek ve kadına göre değişiklik gösteren boy ve kilo sınırı, belli bir seviye ve üstü İngilizce bilmesi, en az iki yıllık yüksek okul mezunu olması gerektiğini ifade etti. Son yayınlanan ilandaki 30 bin kişinin çoğunun şirket standartlarına uymadığını belirten Çolak, 2018 yılı sonuna kadar bin kişi işe alacaklarını dile getirdi. Bu kapsamda şu anda 10.500 olan Türk Hava Yolları kabin memuru sayısı yıl sonuna kadar 11 bin 500 olacak. Kabin Hizmetleri Başkanı Nevin Çolak’ın bu açıklamalarından sonra yakın bir zamanda kabin memuru alımı ilanı yayınlanması beklenmektedir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com  ekibi olarak başarılar dileriz. 

 

 

www.kamumemuru.com Türk Hava Yolları Nevin Çolak
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek