Türk Hava Yollarından 1000 Kabin Memuru Alımı Açıklaması

Türk Hava Yolları Kabin Hizmetleri Başkanı Nevin Çolak yaptığı açıklamada, kabin memuru adaylarıyla ilgili önemli bilgiler verdi. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Türk Hava Yollarından 1000 Kabin Memuru Alımı Açıklaması
Türk Hava Yollarından 1000 Kabin Memuru Alımı Açıklaması Duran Can Ateş
Bu içerik 9116 kez okundu.

Türk Hava Yollarından 1000 Kabin Memuru Alımı Açıklaması 

 

Hemen hergün personel alımları yapılmakta, alım yapan kamu kurum ve kuruluşlar genellikle KPSSpuanı ile alımlar gerçekleştirsede bazen KPSS'siz alımlar da gerçekleştirilmekte buna göre, Türk Hava Yolları Kabin Hizmetleri Başkanı Nevin Çolak yaptığı açıklamada, kabin memuru adaylarıyla ilgili önemli bilgiler verdi. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com  ekibi olarak başarılar dileriz. 

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR 

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, Türk Hava Yolları Kabin Hizmetleri Başkanı Nevin Çolak Türk Hava Yolları 1000 kabin memuru alımı hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Nevin Çolak ayrıca kabin memurlarına nasıl bir eğitim verildiğini, bu eğitimlerde başarısız olan adaylara ne yapıldığını da açıkladı. Kabin Hizmetleri Başkanı Çolak, Türk Hava Yolları’nın açmış olduğu son ilana 30 bin kişinin başvurduğunu ifade etti. Kabin memuru olmak isteyen adayların da bazı kriterlere sahip olması gerektiğini vurguladı. Peki başvurular nereden yapılacak? İşte detaylar. 

 

  
GENEL BAŞVURU BİLGİLERİ 

Geçtiğimiz aylarda kurum ve kuruluşlar personel alımlarına hız verdi ve alımlar gerçekleştirmek için ilanlar yayınlandı buna göre, Başkan Çolak Türk Hava Yolları’nda kabin memuru olarak çalışmak isteyen adayların Türk Hava Yolları’nın belirlemiş olduğu yaş standardında olması, erkek ve kadına göre değişiklik gösteren boy ve kilo sınırı, belli bir seviye ve üstü İngilizce bilmesi, en az iki yıllık yüksek okul mezunu olması gerektiğini ifade etti. Son yayınlanan ilandaki 30 bin kişinin çoğunun şirket standartlarına uymadığını belirten Çolak, 2018 yılı sonuna kadar bin kişi işe alacaklarını dile getirdi. Bu kapsamda şu anda 10.500 olan Türk Hava Yolları kabin memuru sayısı yıl sonuna kadar 11 bin 500 olacak. Kabin Hizmetleri Başkanı Nevin Çolak’ın bu açıklamalarından sonra yakın bir zamanda kabin memuru alımı ilanı yayınlanması beklenmektedir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com  ekibi olarak başarılar dileriz. 

 

 

www.kamumemuru.com Türk Hava Yolları Nevin Çolak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak