Kocaeli Üniversitesi Sözleşmeli 188 Büro Personeli Alım Başvurusu Bitiyor

11 Temmuz 2018 tarihi itibari başlayan Kocaeli Üniversitesi sözleşmeli 188 büro personeli alım ilanı için başvurular halen devam etmekte olup 26 Temmuz 2018 de sona erecek. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Kocaeli Üniversitesi Sözleşmeli 188 Büro Personeli Alım Başvurusu Bitiyor
Kocaeli Üniversitesi Sözleşmeli 188 Büro Personeli Alım Başvurusu Bitiyor    Duran Can Ateş
Bu içerik 2402 kez okundu.

Kocaeli Üniversitesi Sözleşmeli 188 Büro Personeli Alım Başvurusu Bitiyor 

 

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, 11 Temmuz 2018 tarihi itibari başlayan Kocaeli Üniversitesi sözleşmeli 188 büro personeli alım ilanı için başvurular halen devam etmekte olup 26 Temmuz 2018 de sona erecek. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.  

 

 
ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR  

Çeşitli kurum ve kuruluşlar personel alımı yapmakta, yayımı yapılan bu kurumları siz değerli okurlarımız ile paylaşıyoruz. Alım yapan Kocaeli Üniversitesi tarafından yapılan duyuruda 2016 KPSS B grubu puan türü esas alınacağı alımlarda lise, ön lisans ve lisans mezun büro personeli, hemşire ve diğer sağlık personeli alımı gerçekleştirileceği ve toplam kadro sayısının 188 olacağı açıklanmıştır. 

 

ALIM YAPILACAK KADROLAR 

Ülke genelinde personel alımları yapılmakta bunların büyük çoğunluğu devlete bağlı kurumlar olurken özel sektörde de personel alımları olmakta. Buna göre, Kadro durumu ise şu şekildedir; 100 Lisans mezunu hemşire, 66 sağlık meslek lisesi mezunu hemşire, 5 Fizyoterapist, 4 büro personeli ve 13 diğer sağlık personeli şeklindedir. Kocaeli Üniversitesi 188 kişilik sözleşmeli kadro için aranan şartlar ise şu şekilde açıklanmıştır; Adaylarda genel olarak Türkiye Cumhuriyetinde aranan 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48'ınci maddesindeki memur olma şart ve usullerinin yanı sıra farklı şartlarda aranmaktadır. Bu şartlar ise şu şekildedir. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz. 

 

BAŞVURULARA İLİŞKİN DETAYLAR 

Kamumemuru olarak hafta içinde çeşitli personel alımlarının ilanlarını siz değerli okurlarımıza ulaştırdık. Kamu kurumları ve çeşitli kuruluşlar personel alımları gerçekleştirmekte buna göre, Başvuruda bulunan adaylardan ortaöğretim mezunu adaylar için 2016 KPSS P94, Ön lisans mezunu adaylar için 2016 KPSS P93, lisans mezunu adaylar ise 2016 KPSS P3 puan türüne göre işlem yapılacaktır. 100 adet lisans mezunu ve 66 sağlık meslek lisesi mezunu kadrolara başvuruda bulunacak erkek adaylar için ise askerlik görevini yapmış olma şartı aranmaktadır. Kocaeli Üniversitesi sözleşmeli personel alım ilanında belirtilen açıklamada başvurular 11 Temmuz 2018 tarihinde mesai başlangıcı ile başlayarak 26 Temmuz 2018 saat 17.00’a kadar sürecektir. Adaylar Kocaeli Üniversitesi internet sitesinden temin edecekleri başvuru formunu doldurarak ve başvuru için gerekli olan ve ilanda belirtilen belgelerle birlikte Kocaeli Üniversite Hastanesi Başmüdürlüğü Personel Bürosu Umuttepe Merkez Yerleşkesi 41380 Umuttepe-İZMİT/KOCAELİ adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir. Posta yolu ile yapılan başvurular hiçbir suretle geçerli kılınmayacak ve değerlendirilmeye alınmayacaktır. Başvuru süresinin son günü resmi tatil gününe rastlaması halinde takip eden iş gününün mesai bitimine kadar müracaat kabul edilecektir. İlanlara başvurularda başarılar dileriz. 

 

BAŞVURU KOŞULLARI  

Ülkemizde 81 İlde işsizliği önlemek ve işverenleri personel konusunda istihdamları doğru şekilde yapmak için sürekli personel alım ilanları yayınlanıyor buna göre, Başvuru sonucunda KPSS puan üstünlüğüne göre atamalar gerçekleştirilecektir. Kocaeli Üniversitesi sözleşmeli personel alımı sonuçları Kocaeli Üniversitesi internet sitesinin duyurular kısmında gerekli belgelerle birlikte açıklanacak olup ayrıca başka bir tebliğ işlemi yapılmayacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.  

 

Başvuru kılavuzu için (http://www.kocaeli.edu.tr/duyurular.php) 

 

www.kamumemuru.com Kocaeli Üniversitesi KPSS Kamumemuru

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak