Akbank En Az Lise Mezunu Çağrı Merkezi, Gişe Yetkilisi ve Şoför Alım İlanı Yayımladı

Akbank farklı pozisyonlarda personel alım ilanı yayımladı. Akbank tarafından yayımlanan ilan metninde yer alan tüm bilinmesi gereken ayrıntılara haberimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Akbank En Az Lise Mezunu Çağrı Merkezi, Gişe Yetkilisi ve Şoför Alım İlanı Yayımladı
Akbank En Az Lise Mezunu Çağrı Merkezi, Gişe Yetkilisi ve Şoför Alım İlanı Yayımladı Duran Can Ateş
Bu içerik 21682 kez okundu.

Akbank En Az Lise Mezunu Çağrı Merkezi, Gişe Yetkilisi ve Şoför Alım İlanı Yayımladı 

 

KPSS' li ve KPSS' siz olarak alımlar devam etmek devlet kurumlarının personel açıklarını gidermek amacı ile hız kesmeden alımlar yapmakta. Bu alımlar neticesinde pesonel açıklığının giderilmesi hedefleniyor. Buna göre,  Akbank farklı pozisyonlarda personel alım ilanı yayımladı. Akbank tarafından yayımlanan ilan metninde yer alan tüm bilinmesi gereken ayrıntılara haberimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR 

Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz buna göre,  Akbank kariyer siteleri üzerinden yayımladığı bir ilan ile farklı şehirlerde bulunan birimlerinde görevlendirmek üzere banka personeli alımı yapacağını duyurdu.  Akbank tarafından yayımlanan ilan metninde yer alan açık kadrolar, ilana başvuru şartları ve ilana başvuru yapacak adaylardan talep edilen koşullara ilişkin bilinmesi gerekenleri siz okuyucularımıza aktarıyoruz. Başvuru yapacak adaylara başarılar. 

 

AKBANK BANKA PERSONELİ ALIM İLANI 

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre,  Akbank tarafından yayımlanan personel alım ilanında çeşitli pozisyonlarda personel alımı yapılacağı bildirildi. Banka tarafından yayımlanan ilan metninde yer alan kadro detaylarına göre, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, Gişe Personeli ve Şoför alımı yapılacak. Banka bu kadroların dışında ayrıca, Gişe Personeli engelli personel, İç Kontrolör Uzmanı, Siber Güvenlik, Nakit Operasyon Yetkilisi, Müşteri İlişkileri Yetkilisi gibi kadrolarda personel alımı yapacağını duyurdu.  

 
 

AKBANK PERSONEL ALIM İLANINA KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR? 

Türkiye geneli çeşitli kurum, kuruluş ve firma farklı kariyer sitelerinde ilanlar yayınlamakta bu bilgiler doğrultusunda da İlan edilen pozisyonlara başvuru yapacak adayların Akbank tarafından yayımlanan personel alımı başvuru koşullarını sağlaması gerekiyor. Bu koşullar kadrolara göre belirlenmekte olup siz okuyucularımıza aşağıda aktarıyoruz. Alım yapılacağı duyurulan unvanlara göre belirlenen eğitim seviyelerinden mezun olmak, alım yapılacak şehirde ikamet etmek veya edebilecek olmak, örevini yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunlarının bulunmamak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, müşteri ve kalite odaklı, dinamik, güler yüzlü ve etkin iletişim sahibi olmak, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek ve takım çalışmasına yatkın olmak. Banka bu şartların dışında işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonuçlarının olumlu olmasını talep ediyor. Başvuru yapacaklara başarılar dileriz. 

 

BAŞVURU SÜRECİ 

Ülkemizde hemen hergün personel alımları yapılmakta, bizlerde siz değerli okurlarımıza elimizden geldiğince bu haberleri duyurmaktayız. Bugün haberini yaptığımız ilan ise Akbank tarafından ilan edilen banka personeli pozisyonu için başvuruda bulunacak adayların başvurularını ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden yapmaları gerekiyor. Adaylar başvuru için önce ilgili siteye üye olmaları daha sonra bu site üzerinden başvuru yapmaları isteniyor. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

 

 

İlana ulaşmak ve başvuru yapmak için sizlere vermiş (https://www.kariyer.net/firma-profil/akbank-11195-1299#tblFirmaIlanlari) olduğumuz bağlantıyı kopyalayıp internet tarayıcınıza yapıştırın.  

www.kamumemuru.com Akbank KPSS

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden Fatura Tahsilatçısı, Vardiya Amiri ve Sekreter Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden Fatura Tahsilatçısı, Vardiya Amiri ve Sekreter Alımı Yapılacak
201 İlkokul Mezunu Belediye İşçisi, Lise ve Üniversite Mezunu Memur Alımı Yapılacak
201 İlkokul Mezunu Belediye İşçisi, Lise ve Üniversite Mezunu Memur Alımı Yapılacak