Devlet Kurumlarına TYP İle 2 Bin 370 Personel Alımı İçin İlan Yayımlandı

Kamu kurum ve kuruluşları yayımladıkları ilanlar ile Toplum Yararına Program kapsamında personel alımı yapıyorlar. TYP kapsamında yayımlanan bu personel alım ilanlarını siz okuyucularımız için derledik. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Devlet Kurumlarına TYP İle 2 Bin 370 Personel Alımı İçin İlan Yayımlandı
Devlet Kurumlarına TYP İle 2 Bin 370 Personel Alımı İçin İlan Yayımlandı Duran Can Ateş
Bu içerik 17880 kez okundu.

Devlet Kurumlarına TYP İle 2 Bin 370 Personel Alımı İçin İlan Yayımlandı 

 

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, Kamu kurum ve kuruluşları yayımladıkları ilanlar ile Toplum Yararına Program kapsamında personel alımı yapıyorlar. TYP kapsamında yayımlanan bu personel alım ilanlarını siz okuyucularımız için derledik. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com  ekibi olarak başarılar dileriz. 

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR 

Geçtiğimiz aylarda kurum ve kuruluşlar personel alımlarına hız verdi ve alımlar gerçekleştirmek için ilanlar yayınlandı buna göre, Devlet kurumları, Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları ilanlar ile TYP kapsamında personel alımı yapıyorlar. Kamu kurumları ve bu kurumların birimleri tarafından yapılan personel alım ilanlarına dair detayları sizler için derledik. TYP kapsamında alım yapılan kadrolar, adaylardan talep edilen başvuru koşulları ve ilanlara başvuru yapacak adayların başvurularını nasıl yapacaklarına ilişkin detaylar haberimizde. Başvuru sürecinde başarılar dileriz. 

  

TYP KAPSAMINDA PERSONEL ALIM İLANI YAYIMLAYAN KURUMLAR 

Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz bunun yanında, Toplum Yararına Program kapsamında personel alımı yapacağını duyuran kamu kurumları, Ankara, Adana, Tokat ve İstanbul'da bulunuyor. Bu şehirlerde bulunan kamu kurumlarınca yayımlanan personel alım ilanlarına göre alımlar İl ve İlçe Müftülükler, Belediye Başkanlıkları, Kaymakamlıklar ve İl Özel İdareleri tarafından yapılıyor. Bu kurumlar tarafından yayımlanan personel alım ilanlarıyla alım yapılacak kadrolar arasında ise, Çevre temizliği, Kamusal altyapının yenilenmesi, Park düzenlemeleri, Ağaçlandırma pozisyonları bulunuyor. Başvuruların nasıl yapıldığına ilişkin bilgiler aşağıda mevcuttur. 

 

 

TYP PERSONEL ALIM İLANINA BAŞVURU KOŞULLARI 

İŞKUR üzerinden hemen hergün personel alımı ilanları yayınlanmakta, yayınlanan ilanlar ile birçok kurum ve kuruluş çeşitli alanlarda personel alımı yapmakta buna göre, TYP personel alımlarına başvuru yapacak adaylardan talep edilen koşulları Türkiye İş Kurumu'nun internet sayfası üzerinden yer alan açıklamalarda yer alıyor. Bu açıklamalara göre Toplum Yararına Program kapsamında çalışacak olan personellerin aşağıda yer alan koşulları sağlamaları isteniyor. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı işsiz olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Emekli, malul, dul ve yetim aylığı almıyor olmak, Öğrenci olmamak (açıköğretim öğrencileri hariç), TYP’den yararlanılmaya başlanan gün itibarıyla Sosyal Yardım Bilgi sistemi üzerinden yapılacak sorgulamada herhangi bir nakdi sosyal yardım almıyor olmak ve talep edilen yaş aralığında olmak. Başvuru sürecinde başarılar dileriz. 

 

 

BAŞVURULAR İŞKUR ARACILIĞIYLA 

TYP kapsamında yayımlanan bu personel alım ilanlarını siz okuyucularımız için derledik. İşkur üzerinden yayımlanan TYP ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu'nun internet sayfası üzerinden ya da İşkur Müdürlükleri aracılığıyla yapacaklar. İşkur'un internet sayfası üzerinden başvuru yapacak adaylar başvurularını yapmak için kurumun internet sayfasına üye olacaklar. Üyelik işlemlerini tamamlayan adaylar elektronik olarak başvuru yapabilecekler. Adaylar ayrıca başvurularını İşkur müdürlüklerine giderek bizzat yapabilecekler. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com  ekibi olarak başarılar dileriz. 

 

İlanlara ulaşmak için verdiğimiz bağlantıya Tıklayın ve açılan sayfada hiçbir şey yazmadan ARA butonuna basın. İlanlara ulaşmak için (https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx) 

 

www.kamumemuru.com TYP Türkiye İş Kurumu İŞKUR Toplum Yararına Program

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak