istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

56 Farklı Branşta Sağlık Personeli ve Öğretmen Alımı yapılıyor!

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlarla beraber sağlık personeli ve öğretmen alımları için ilana çıkıldı. Yayımlanan ilanlarda ise adaylardan talep edilen genel başvuru şartları ve özel başvuru şartlarına yer veriliyor. Peki başvuru şartları neler? Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

56 Farklı Branşta Sağlık Personeli ve Öğretmen Alımı yapılıyor!
56 Farklı Branşta Sağlık Personeli ve Öğretmen Alımı yapılıyor! Duran Can Ateş
Bu içerik 11442 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

56 Farklı Branşta Sağlık Personeli ve Öğretmen Alımı yapılıyor! 

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Temmuz ayının son bulması ve Ağustos ayının girmesi ile beraber personel alımları gerçekleşmekte, İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlarla beraber sağlık personeli ve öğretmen alımları için ilana çıkıldı. Yayımlanan ilanlarda ise adaylardan talep edilen genel başvuru şartları ve özel başvuru şartlarına yer veriliyor. Peki başvuru şartları neler? Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.    

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR 

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımları geçekleştirmeye devam etmekte buna göre,  İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlarla beraber sağlık personeli ve öğretmen alımları için), adaylardan talep edilen genel başvuru şartları ve özel başvuru şartlarına yer veriliyor. Başvuruda bulunacak adaylara başarılar dileriz.  

 

SAĞLIK PERSONELİ ALIM İLANLARI 

Sağlık personeli alım ilanlarında ise alım yapılacak olan kadrolar;  

Diğer Sağlık Personeli, Diğer Sağlık Personeli (Acil Tıp Teknisyeni), Diğer Sağlık Personeli (İşyeri Hemşiresi), Diğer Sağlık Personeli (Sağlık Memuru) 

 

ÖĞRETMEN ALIM İLANLARI  

Ülke genelinde Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Öğretmen alımı yapılacak olan kadrolar ise;  

"Almanca Öğretmeni, Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni, Bilgisayar Öğretmeni-Ortaöğretim, Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Biyoloji Öğretmeni-Ortaöğretim, Coğrafya ÖğretmeniOrtaöğretim, Çince Öğretmeni, Çocuk Gelişimi Ve Eğitimi Öğretmeni, Dans Öğretmeni (Özel Kurs), Diğer Öğretmenler, Diğer Özel Eğitim Öğretmenleri, Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni-Ortaöğretim, Elektrik Öğretmeni, Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri Öğretmeni, 

Erken Çocuklukta Öğretmen Yardımcısı/Çocuk Bakıcısı, Felsefe Grubu Öğretmeni-Ortaöğretim, Fen Bilgisi Öğretmeni-İlköğretim, Fizik ÖğretmeniOrtaöğretim, Fizik Tedavi Teknikeri, Fransızca Öğretmeni , Giyim / Hazırgiyim / Moda Tasarım Öğretmeni, Halkla İlişkiler ve Organizasyon Hizmetleri Öğretmeni, İlköğretim Matematik Öğretmeni, İngilizce Öğretmeni, İspanyolca Öğretmeni, İşitme Engelliler Sınıf Öğretmeni  

Japonca Öğretmeni Kimya Öğretmeni-Ortaöğretim, Korece Öğretmeni, Makine /Tesviye / Kalıp Öğretmeni, Makine Ressamlığı ÖğretmeniOrtaöğretim, Makine ve Kalıp Öğretmeni, Matematik Öğretmeni-Ortaöğretim, Metal Öğretmeni, Müzik Öğretmeni-Ortaöğretim, Okul Öncesi Öğretmeni, Özel Eğitimde Yardımcı Personel / Öğretmen Yardımcısı, Rehber Öğretmen (Psikolojik Danışman) 

Resim Öğretmeni (Özel Kurs), Sağlık Bilgisi " Öğretmeni, Sınıf Öğretmeni, Sosyal Bilgiler Öğretmeni (İlköğretim), Sosyal Bilgiler Öğretmeni Ortaöğretim, Tarih Öğretmeni-Ortaöğretim, Teknik Öğretim Öğretmeni (Orta Öğretim), Teknik Resim Öğretmeni-Ortaöğretim, Teknoloji Tasarım Öğretmeni, Tekstil Öğretmeni, Tesviye (Talaşlı Üretim) Öğretmeni, Türk Dili Ve Edebiyat Öğretmeni-Ortaöğretim, Türkçe Öğretmeni, Yabancı Dil Öğretmeni-Ortaöğretim ve Zihinsel Engelliler Öğretmeni-Özel Eğitim" olarak açıklandı. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI NELER?  

Yayımlanan ilanlarda ise adaylardan talep edilen  

genel başvuru şartları arasında; 

Türk vatandaşı olmak, görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden kadrolara göre ilkokul, lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak" şartları yer alıyor. Ancak özel başvuru şartlarını alt kısımda verilen bağlantı adresi üzerinden öğrenebilirsiniz. Başvuruda bulunacak adaylara başarılar dileriz.  

 

 

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?  

Kamu kurum, kuruluş ve özel sektör firmaları alımlar yapmak üzere KPSS’siz ve KPSS’li kamu personel alımları yayınlandı buna göre, İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlarla beraber sağlık personeli ve öğretmen alımları için ilana çıkıldı. Kadro detaylarına dair genel bilgiler verdiğimiz ilanlara İşkur'un internet sayfası üzerinden elektronik olarak başvuru yapabilirsiniz. İlanlara ulaşmak için aşağıda yer alan bağlantıya tıklayın Bu bağlantı aracılığıyla İŞKUR İş İlanları arama sayfasına ulaşacaksınız. Açılan sayfada meslek yazan bölüme hangi bölüm için başvuruda bulunacaksınız oraya onun adını yazın. Örneğin sağlık personeli için yayımlanan ilanlara ulaşacaksınız; sağlık personeli yazın ve arama butonuna basın. Bu kadro için yayımlanan ilanlara ulaşın. Şehir, başvuru koşulları ile siz uygun ilanlara buradan bakabilirsiniz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.  

 

BAŞVURULAR İÇİN (https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsMeslek.aspx)

www.kamumemuru.com KPSS İŞKUR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak