56 Farklı Branşta Sağlık Personeli ve Öğretmen Alımı yapılıyor!

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlarla beraber sağlık personeli ve öğretmen alımları için ilana çıkıldı. Yayımlanan ilanlarda ise adaylardan talep edilen genel başvuru şartları ve özel başvuru şartlarına yer veriliyor. Peki başvuru şartları neler? Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

56 Farklı Branşta Sağlık Personeli ve Öğretmen Alımı yapılıyor!
56 Farklı Branşta Sağlık Personeli ve Öğretmen Alımı yapılıyor! Duran Can Ateş
Bu içerik 13040 kez okundu.

56 Farklı Branşta Sağlık Personeli ve Öğretmen Alımı yapılıyor! 

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Temmuz ayının son bulması ve Ağustos ayının girmesi ile beraber personel alımları gerçekleşmekte, İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlarla beraber sağlık personeli ve öğretmen alımları için ilana çıkıldı. Yayımlanan ilanlarda ise adaylardan talep edilen genel başvuru şartları ve özel başvuru şartlarına yer veriliyor. Peki başvuru şartları neler? Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.    

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR 

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımları geçekleştirmeye devam etmekte buna göre,  İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlarla beraber sağlık personeli ve öğretmen alımları için), adaylardan talep edilen genel başvuru şartları ve özel başvuru şartlarına yer veriliyor. Başvuruda bulunacak adaylara başarılar dileriz.  

 

SAĞLIK PERSONELİ ALIM İLANLARI 

Sağlık personeli alım ilanlarında ise alım yapılacak olan kadrolar;  

Diğer Sağlık Personeli, Diğer Sağlık Personeli (Acil Tıp Teknisyeni), Diğer Sağlık Personeli (İşyeri Hemşiresi), Diğer Sağlık Personeli (Sağlık Memuru) 

 

ÖĞRETMEN ALIM İLANLARI  

Ülke genelinde Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Öğretmen alımı yapılacak olan kadrolar ise;  

"Almanca Öğretmeni, Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni, Bilgisayar Öğretmeni-Ortaöğretim, Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Biyoloji Öğretmeni-Ortaöğretim, Coğrafya ÖğretmeniOrtaöğretim, Çince Öğretmeni, Çocuk Gelişimi Ve Eğitimi Öğretmeni, Dans Öğretmeni (Özel Kurs), Diğer Öğretmenler, Diğer Özel Eğitim Öğretmenleri, Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni-Ortaöğretim, Elektrik Öğretmeni, Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri Öğretmeni, 

Erken Çocuklukta Öğretmen Yardımcısı/Çocuk Bakıcısı, Felsefe Grubu Öğretmeni-Ortaöğretim, Fen Bilgisi Öğretmeni-İlköğretim, Fizik ÖğretmeniOrtaöğretim, Fizik Tedavi Teknikeri, Fransızca Öğretmeni , Giyim / Hazırgiyim / Moda Tasarım Öğretmeni, Halkla İlişkiler ve Organizasyon Hizmetleri Öğretmeni, İlköğretim Matematik Öğretmeni, İngilizce Öğretmeni, İspanyolca Öğretmeni, İşitme Engelliler Sınıf Öğretmeni  

Japonca Öğretmeni Kimya Öğretmeni-Ortaöğretim, Korece Öğretmeni, Makine /Tesviye / Kalıp Öğretmeni, Makine Ressamlığı ÖğretmeniOrtaöğretim, Makine ve Kalıp Öğretmeni, Matematik Öğretmeni-Ortaöğretim, Metal Öğretmeni, Müzik Öğretmeni-Ortaöğretim, Okul Öncesi Öğretmeni, Özel Eğitimde Yardımcı Personel / Öğretmen Yardımcısı, Rehber Öğretmen (Psikolojik Danışman) 

Resim Öğretmeni (Özel Kurs), Sağlık Bilgisi " Öğretmeni, Sınıf Öğretmeni, Sosyal Bilgiler Öğretmeni (İlköğretim), Sosyal Bilgiler Öğretmeni Ortaöğretim, Tarih Öğretmeni-Ortaöğretim, Teknik Öğretim Öğretmeni (Orta Öğretim), Teknik Resim Öğretmeni-Ortaöğretim, Teknoloji Tasarım Öğretmeni, Tekstil Öğretmeni, Tesviye (Talaşlı Üretim) Öğretmeni, Türk Dili Ve Edebiyat Öğretmeni-Ortaöğretim, Türkçe Öğretmeni, Yabancı Dil Öğretmeni-Ortaöğretim ve Zihinsel Engelliler Öğretmeni-Özel Eğitim" olarak açıklandı. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI NELER?  

Yayımlanan ilanlarda ise adaylardan talep edilen  

genel başvuru şartları arasında; 

Türk vatandaşı olmak, görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden kadrolara göre ilkokul, lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak" şartları yer alıyor. Ancak özel başvuru şartlarını alt kısımda verilen bağlantı adresi üzerinden öğrenebilirsiniz. Başvuruda bulunacak adaylara başarılar dileriz.  

 

 

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?  

Kamu kurum, kuruluş ve özel sektör firmaları alımlar yapmak üzere KPSS’siz ve KPSS’li kamu personel alımları yayınlandı buna göre, İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlarla beraber sağlık personeli ve öğretmen alımları için ilana çıkıldı. Kadro detaylarına dair genel bilgiler verdiğimiz ilanlara İşkur'un internet sayfası üzerinden elektronik olarak başvuru yapabilirsiniz. İlanlara ulaşmak için aşağıda yer alan bağlantıya tıklayın Bu bağlantı aracılığıyla İŞKUR İş İlanları arama sayfasına ulaşacaksınız. Açılan sayfada meslek yazan bölüme hangi bölüm için başvuruda bulunacaksınız oraya onun adını yazın. Örneğin sağlık personeli için yayımlanan ilanlara ulaşacaksınız; sağlık personeli yazın ve arama butonuna basın. Bu kadro için yayımlanan ilanlara ulaşın. Şehir, başvuru koşulları ile siz uygun ilanlara buradan bakabilirsiniz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.  

 

BAŞVURULAR İÇİN (https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsMeslek.aspx)

www.kamumemuru.com KPSS İŞKUR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı