istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Yeni İlan Yayımlandı! DSİ En Az lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor!

Kamu, kurum ve kuruluşları tarafından kamu personeli alımı yapılmaya devam ediliyor. Söz konusu yayımlanan ilan metni içerisinde yer alan detaylarda ise adaylardan talep edilen genel başvuru şartlarına yer verilirken adaylardan talep edilen şartlara haiz olmaları gerektiği isteniliyor. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Yeni İlan Yayımlandı! DSİ En Az lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor!
Yeni İlan Yayımlandı! DSİ En Az lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor!     Duran Can Ateş
Bu içerik 22977 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Yeni İlan Yayımlandı! DSİ En Az lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor!  
  

Geçtiğimiz ay ve günlerde çeşitli personel alım ilanları kamuya duyuruldu bu ilanlar farklı iş kollarını barındırmakta bizde kamumemuru ekibi olarak siz değerli okurlarımız için yayınlanan bazı iş ilanlarını sizlere duyurmaktayız. Kamu, kurum ve kuruluşları tarafından kamu personeli alımı yapılmaya devam ediliyor. Söz konusu yayımlanan ilan metni içerisinde yer alan detaylarda ise adaylardan talep edilen genel başvuru şartlarına yer verilirken adaylardan talep edilen şartlara haiz olmaları gerektiği isteniliyor. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR 

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, Türkiye İş Kurumu tarafından ilanlar yayımlanmaya devam ediyor. Yayımlanan ilanlarla beraber özel sektör firmaları haricinde kamu kurum ve kuruluşlarına da personel alımları yapılıyor.  Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilanlarla beraber adaylardan talep edilen genel başvuru şartlarına yer verilirken adaylardan belirtilen başvuru şartlarına haiz olmaları zorunlu olduğu ifade ediliyor. Ayrıca DSİ tarafından yayımlanan ilanda Aşçı kadrosuna personel alımı yapılacağı ve alımların Türkiye genelinde gerçekleştirileceğine yer veriliyor. Başvuru sürecinde başarılar.  

  

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI NELER?  

  

Yayımlanan ilanda ise adaylardan talep edilen» genel başvuru şartları, 

Geçtiğimiz aylarda kurum ve kuruluşlar personel alımlarına hız verdi ve alımlar gerçekleştirmek için ilanlar yayınlandı buna göre, Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde herhangi bir İŞKUR İl Müdürlüğüne/Hizmet Merkezine şahsen veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, öncelik durumu, yabancı dil vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu. ,kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

 

 BAŞVURUN DETAYLARI 

Ülkemizin önde gelen işçi bulma kurumu işkur, çeşitli kurum ve kuruluşar hemen hergün ilanlar yayınlamakta ve personelleri iş yerleri ile buluşturmaktadır. Buna göre, Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dâhil edilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Başvuru yapacaklara başarılar. 

  

BAŞVURULAR NE ZAMAN?  

  

Yayımlanan ilana başvuru yapacak adaylar 1 Ağustos 2018 tarihine kadar başvurularını yapmak zorundalar. Ayrıca başvuruların İŞKUR üzerinden yapılabileceği . ifade ediliyor. 

 

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?  

  

İşkur'un resmi internet sitesine giriş yapıldıktan sonra, açık iş ilanları kısmına tıklanacak ve oradar iş yeri türüne kamu seçilecek arama tuşuna basılacak karşınıza çıkan ilanlarına tıklanarak detaylar öğrenilecek, ' 

BAŞVURULAR İÇİN (www.iskur.gov.tr/) 

www.iskur.gov.tr/ İşkur www.kamumemuru.com Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?