İŞKUR Kentli Bünyesinde Danışman Alımı Yapıyor!

İŞKUR'un resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan ilanla 8 farklı pozisyonda danışman alımı yapılacağı ifade edildi. Ayrıca yayımlanan ilana başvuru yapacak adaylardan talep edilen genel başvuru şartları ve kadrolara göre özel başvuru şartlarına yer verildi. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İŞKUR Kentli Bünyesinde Danışman Alımı Yapıyor!
İŞKUR Kentli Bünyesinde Danışman Alımı Yapıyor!  Duran Can Ateş
Bu içerik 16783 kez okundu.

İŞKUR Kentli Bünyesinde Danışman Alımı Yapıyor!  

  

Geçtiğimiz Temmuz ayı ile birlikte kurum ve kuruluşlar personel alımlarına hız verdi ve alımlar gerçekleştirmek için ilanlar yayınlandı buna göre, İŞKUR'un resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan ilanla 8 farklı pozisyonda danışman alımı yapılacağı ifade edildi. Ayrıca yayımlanan ilana başvuru yapacak adaylardan talep edilen genel başvuru şartları ve kadrolara göre özel başvuru şartlarına yer verildi. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.   

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR    

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni bir ilan yayımlandı ve İŞKUR bünyesinde görevlendirilecek danışman alımı yapılacağına yer verildi. Peki başvuru şartları neler? Adaylardan hangi başvuru şartları talep ediliyor? Başvuru sürecinde başarılar. 

  

HANGİ POZİSYONLAR İÇİN DANIŞMAN ALIMI YAPILACAK?  

Yayımlanan ilanda alım yapılacak olan danışman kadroları detayları ise;  

 "Mali Yönetim Danışmanı (2 kişi), Satın Alma ve Sözleşme Yönetimi Danışmanı (2 kişi), Yazılım Analiz Danışmanı (1 kişi), Yazılım Geliştirme Danışmanı (3 kişi), Yazılım Test Danışmanı (1 kişi), Proje Uygulama Danışmanı (2 kişi), İzleme, Değerlendirme ve Raporlama Danışmanı (1 kişi) VE İletişim Danışmanı (1 kişi)" olarak açıklandı. 

 

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?  

  

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, İŞKUR bünyesinde görevlendirmek üzere alım yapılacak olan danışman pozisyonları için adaylardan talep edilen başvuru şartları ise kadrolara göre değişim gösteriyor. Adaylar başvuru yapacakları kadroların genel başvuru şartlarını incelemek için alt kısımda vereceğimiz bağlantı adreslerini kullanabilirler...  

  

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK? 

 

Başvuru yapacak adaylar başvurularını yapabilmeleri için aşağıdaki şartları taşımak zorundadırlar. Buna göre Yayımlanan ilana yapılacak olan başvurular 2 Ağustos 2018 tarihinde (ilanın yayımlandığı tarih bugün) başladı ve 17 Ağustos 2018 tarihinde saat 23:59'da sona erecek. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

  

İlan detaylarına ulaşmak için (www.iskur.gov.tr/) 

www.kamumemuru.com İŞKUR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı