istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İŞKUR Kentli Bünyesinde Danışman Alımı Yapıyor!

İŞKUR'un resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan ilanla 8 farklı pozisyonda danışman alımı yapılacağı ifade edildi. Ayrıca yayımlanan ilana başvuru yapacak adaylardan talep edilen genel başvuru şartları ve kadrolara göre özel başvuru şartlarına yer verildi. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İŞKUR Kentli Bünyesinde Danışman Alımı Yapıyor!
İŞKUR Kentli Bünyesinde Danışman Alımı Yapıyor!  Duran Can Ateş
Bu içerik 15176 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

İŞKUR Kentli Bünyesinde Danışman Alımı Yapıyor!  

  

Geçtiğimiz Temmuz ayı ile birlikte kurum ve kuruluşlar personel alımlarına hız verdi ve alımlar gerçekleştirmek için ilanlar yayınlandı buna göre, İŞKUR'un resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan ilanla 8 farklı pozisyonda danışman alımı yapılacağı ifade edildi. Ayrıca yayımlanan ilana başvuru yapacak adaylardan talep edilen genel başvuru şartları ve kadrolara göre özel başvuru şartlarına yer verildi. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.   

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR    

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni bir ilan yayımlandı ve İŞKUR bünyesinde görevlendirilecek danışman alımı yapılacağına yer verildi. Peki başvuru şartları neler? Adaylardan hangi başvuru şartları talep ediliyor? Başvuru sürecinde başarılar. 

  

HANGİ POZİSYONLAR İÇİN DANIŞMAN ALIMI YAPILACAK?  

Yayımlanan ilanda alım yapılacak olan danışman kadroları detayları ise;  

 "Mali Yönetim Danışmanı (2 kişi), Satın Alma ve Sözleşme Yönetimi Danışmanı (2 kişi), Yazılım Analiz Danışmanı (1 kişi), Yazılım Geliştirme Danışmanı (3 kişi), Yazılım Test Danışmanı (1 kişi), Proje Uygulama Danışmanı (2 kişi), İzleme, Değerlendirme ve Raporlama Danışmanı (1 kişi) VE İletişim Danışmanı (1 kişi)" olarak açıklandı. 

 

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?  

  

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, İŞKUR bünyesinde görevlendirmek üzere alım yapılacak olan danışman pozisyonları için adaylardan talep edilen başvuru şartları ise kadrolara göre değişim gösteriyor. Adaylar başvuru yapacakları kadroların genel başvuru şartlarını incelemek için alt kısımda vereceğimiz bağlantı adreslerini kullanabilirler...  

  

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK? 

 

Başvuru yapacak adaylar başvurularını yapabilmeleri için aşağıdaki şartları taşımak zorundadırlar. Buna göre Yayımlanan ilana yapılacak olan başvurular 2 Ağustos 2018 tarihinde (ilanın yayımlandığı tarih bugün) başladı ve 17 Ağustos 2018 tarihinde saat 23:59'da sona erecek. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

  

İlan detaylarına ulaşmak için (www.iskur.gov.tr/) 

www.kamumemuru.com İŞKUR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?