istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Öğretmenevleri 34 Memur ve Kamu Personeli Alımı

İŞKUR 7 Ağustos 2018 de yayınlanan ilanlarla 2 ayrı öğretmenevleri 34 Memur ve Kamu Personeli alımı yapacağını ilan etti. Alımlar iş kurumu üzerinden yapılacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Öğretmenevleri 34 Memur ve Kamu Personeli Alımı
Öğretmenevleri 34 Memur ve Kamu Personeli Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 17032 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

 

Öğretmenevleri 34 Memur ve Kamu Personeli Alımı 

Hafta içinde İŞKUR üzerinden çeşitli personel alımları gerçekleştirildi. Çoğu kamu kurumu olan alımlarda KPSS’li ve KPSS’siz alımlar gerçekleştirildi buna göre, İŞKUR 7 Ağustos 2018 de yayınlanan ilanlarla 2 ayrı öğretmenevleri 34 Memur ve Kamu Personeli alımı yapacağını ilan etti. Alımlar iş kurumu üzerinden yapılacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.  

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR  

Ülke genelinde Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, İŞKUR üzerinden 7 Ağustos 2018 de yayınlanan faklı ilanlar ile KPSS şartsız ve öğrenim durumuna göre KPSS 60 puanla 34 memur ve kamu personeli alınacağı ilan edilmiştir. Başvurularda lise, önlisans veya lisans mezunları başvuru yapabilir. Başvuruda bulunacak adaylara başarılar dileriz.   

 

BAŞVURU YAPILACAK KADROLAR   

 

Ön büro elemanı 3 kişi Tokat şehri alımı için:  

00004589744 ilan numarası ile başvuru yapılabilir. İlköğretim, lise, önlisans veya lisans mezunları KPSS şartsız başvuruda bulunabilir. 

 

Servis elemanı 19 kişi için: 

 00004589948 iş ilan numarası olarak yayınlanmıştır. İlköğretim veya lise mezunu olması gerekmektedir. KPSS şartı olmayıp çalışma adresi Kahramanmaraş Pazarcık olarak açıklanmıştır. 

 

Temizlik görevlisi 2 kişi için:  

00004589821 ilan numarası olarak verilmiştir. İlkokul veya lise mezunu olması ve KPSS şartı yok. 

 

Diyetisyen beslenme uzmanı 1 kişi için: 

00004589858 iş ilan numarası olarak verilmiştir. Lisans kinya, gıda mühendisliği, beslenme ve diyetetik bölümü mezunları başvurabilir. KPSS 60 puan isteniyor. 

 

Şoför yük taşıma 3 kişi için: 

00004589903 iş ilan numarası olarak verilmiştir. İlkokul veya lisans mezunu ve B sınıfı sürücü ehliyetli 5 yıl deneyimli olması gerekmektedir. 

 

Aşçı 1 kişi için: 

00004589770 ilan numarası olarak yayımlandı. Aşçı olarak çalışacak işçilerin bu meslekte en az altı ay tecrübeye sahip olmaları ve bunu SGK hizmet dökümü ile belgelendirmeleri istenmektedir. İlköğretim veya lise mezunu olması gerekmektedir. 

 

Aşçı yardımcısı 2 kişi için: 

00004589747 iş ilan numarası ile başvuru yapılabilir. Aşçı yardımcısı mesleğinde çalışmak isteyen adayların MEB onaylı kalfalık belgesine sahip olmaları gerekmektedir. Aşçı Yardımcısı olarak çalışacak işçiler günde  04:00 - 12:00 mesai saatleri içinde görev yapacaklardır. İlkokul ve lise mezunları başvurabilir. 

Bulaşıkçı 3 kişi için: 

00004589730 olarak ilan edilmiştir. İlkokul veya lise mezunları başvuruda bulunabilir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.  

 

www.kamumemuru.com İŞKUR KPSS
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek