istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

TCDD 73 PERSONEL ALIYOR

İşkur Üzerinden Yayımlanan İlana Göre TCDD 73 Personel Alımı Yapacaktır.

TCDD 73 PERSONEL ALIYOR
TCDD 73 PERSONEL ALIYOR Duran Can Ateş
Bu içerik 18005 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

 

TCDD Taşımacılık A. Ş. Genel Müdürlüğü, yayımlamış olduğu bir ilan ile kamu personel alımlarıgerçekleştireceğini duyurdu. Yayımlanan bu ilana göre KPSS puanı ile toplamda 73 adet sürekli personel alımı yapacak olan TCDD, bu alımlarını İŞKUR aracılığı ile gerçekleştirecek.

TCDD Taşımacılık A. Ş. Genel Müdürlüğü yeni bir ilan yayımladı. Yayımlamış olduğu bu ilana göre devlet bünyesinde sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek olan T. C. Devlet Demir Yolları, toplamda 73 adet sürekli işçi alımı yapacak. Ankara, İstanbul, Sivas, Adana, Afyonkarahisar ve Malatya gibi illerde görevlendirilecek olan personellerin sanat kolu ise Makinist İşçi olacak. Üstelik İŞKUR aracılığı ile yapılacak olan bu alımlarda adaylar sözlü sınava tabi tutulacak.

Adaylarda Hangi Şartlar Aranacak?

İş ilanları arasında yer alan bu ilana göre adaylardan bazı şartlar ve evraklar talep edilecek. Öncelikle kamu bünyesinde istihdam edilecek olan bu adayların üniversitelerin Elektrik, Elektronik, Elektrik-Elektronik, Elektrik Mühendisliği, Endüstriyel Elektronik, Oto Motor Teknolojileri, Termik Santral Makineleri, Bilgisayar Destekli Makine, İş Makineleri, Makine, Raylı Sistemler Makine Teknolojisi, Raylı Sistemler Elektrik-Elektronik Teknolojisi, Raylı Sistemler Makinistlik ve bunun gibi bölümlerden mezun olması gerekecek. Ayrıca adayların Mesleki Yeterlilik Belgesi de olması gerekecek.

Başvuruda Hangi Belgeler Talep Edilecek?

İş başvurusunda bulunacak olan adaylardan talep edilen belgeler ise; öğrenim belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, T. C. Kimlik numarasının yazılı olduğu sicil kaydı, askerlik durum belgesi, Tren Makinistliği Mesleki Yeterlilik Belgesi, KPSS sonuç belgesi, fotoğraflı iş talep formu ve sağlık raporudur. Sağlık raporunda hususi olarak renk muayenesi, görme dereceleri ve işitme muayenesi olması gerekecek.

TCDD bünyesinde istihdam edilmek üzere iş başvurusu nda bulunacak adayların talep edilen belgeler ile İŞKUR’a müracaat etmesi gerekecek. Belgeleri eksik olan adaylar sözlü sınavlara davet edilmeyecek.

 

tcdd tcdd personel alımı personel alımları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pegasus Bünyesine En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapılacak
Pegasus Bünyesine En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapılacak
BİM ve ŞOK Market Zincirleri 461 Personel Alımı Gerçekleştirecek
BİM ve ŞOK Market Zincirleri 461 Personel Alımı Gerçekleştirecek