KPSS Şartsız 161 İtfaiye Eri Ve İtfaiye Araç Şoförü Alımı

KPSS şartsız en az ilkokul mezunu 107 itfaiye araç şoförü ve 54 itfaiye eri olarak 161 kamu personeli alımı yapılacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

KPSS Şartsız 161 İtfaiye Eri Ve İtfaiye Araç Şoförü Alımı
KPSS Şartsız 161 İtfaiye Eri Ve İtfaiye Araç Şoförü Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 9979 kez okundu.

KPSS Şartsız 161 İtfaiye Eri Ve İtfaiye Araç Şoförü Alımı 

 

Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz buna göre, KPSS şartsız en az ilkokul mezunu 107 itfaiye araç şoförü ve 54 itfaiye eri olarak 161 kamu personeli alımı yapılacaktır.  Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR 

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı yayınladığı ilan ile 106 itfaiye araç şoförü, 1 normal şoför ve 54 itfaiye eri olmak üzere toplam 161 kamu personeli alımı yapılıyor. Başvurular başlamış olup 03 Eylül 2018 de sona erecektir. Başvuru belgelerini Antalya Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynaklarına şahsen hafta içi mesai saatleri içerisinde linkte verilen adrese yapılması gerekmektedir. Başvuru sürecinde başrılar dileriz. 

 

BAŞVURU ŞART VE DETAYLARI 

Çeşitli kurumların alımlarını sizlere kamumemuru ekibi olarak ulaştırmaktayız, istihdam alanı oluşturmak ve personel açığını gidermek adına kurumlar alımlar gerçekleştirmekte buna göre, Başvuracak adaylar ilkokul, lise, ön lisans veya lisans mezunu olabilmektedir. Kamu personeli seçme sınavı KPSS aranmamaktadır. 18 ile 35 yaş aralığında olanların başvurusu kabul edilecektir. Psikoteknik belgesi olması gerekmektedir. Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının fotokopisi, Diploma veya Mezuniyet belgesinin fotokopisi ve Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin fotokopisi olması gerekmektedir. Askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı ve İtfaiye eri kadrosuna atanacaklar için en az C sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı olması gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

 

BAŞVURULAR İÇiN : https://www.antalya.bel.tr/ 

KPSS Antalya Büyükşehir Belediyesi kamu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak