1354 Bekçi ve Temsilci Alımı İçin İŞKUR'dan Yeni İlanlar Yayımlandı!

İŞKUR üzerinden yayımlanan bekçi ve temsilci alım ilanlarını sizler için derledik. Peki başvuru şartları neler? İşte merak edilen tüm detaylar sitemizde. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

1354 Bekçi ve Temsilci Alımı İçin İŞKUR'dan Yeni İlanlar Yayımlandı!
1354 Bekçi ve Temsilci Alımı İçin İŞKUR'dan Yeni İlanlar Yayımlandı!  Duran Can Ateş
Bu içerik 25365 kez okundu.

1354 Bekçi ve Temsilci Alımı İçin İŞKUR'dan Yeni İlanlar Yayımlandı!  

   

Geçtiğimiz aylarda kurum ve kuruluşlar personel alımlarına hız verdi ve alımlar gerçekleştirmek için ilanlar yayınlandı buna göre, İŞKUR üzerinden yayımlanan bekçi ve temsilci alım ilanlarını sizler için derledik. Peki başvuru şartları neler? İşte merak edilen tüm detaylar sitemizde. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.  

  

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR  

Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz buna göre,  www.kamumemuru.com olarak İŞKUR üzerinden yayımlanan bekçi ve temsilci alım ilanlarını derledik. Peki başvuru şartları neler? İşte merak edilen tüm detaylar. Başvuru sürecinde başarılar.  

  

HANGİ KADROLARA PERSONEL ALIMI YAPILIYOR?  

  

Yayımlanan ilanlarda ise alım yapılacak olan kadrolar;  

"Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi / Plasiyer, Müşteri Temsilcisi, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Banka), Sigorta Satış Temsilcisi-Sağlık, Hayat, Satış Temsilcisi (Medikal ve Eczacılık Ürünleri), Teknik Satış Temsilcisi, Satış Temsilcisi" olarak açıklandı. 

 

  

BAŞVURU ŞART VE DETAYLARINA İLİŞKİN BİLGİLER  

Ülkemizde 81 İlde işsizliği önlemek ve işverenleri personel konusunda istihdamları doğru şekilde yapmak için sürekli personel alım ilanları yayınlanıyor. Yayımlanan ilanlarda adaylardan talep edilen genel başvuru şartları ve özel başvuru şartları kadrolara göre farklılık gösteriyor. Adayların başvuru şartları detaylarını incelemeleri gerektiği ifade edilirken kadrolara göre farklılık gösteren şartlara uyumlu olmayan adayların başvuru şartlarının geçersiz sayılacağı açıklandı. Ayrıca başvuru tarihlerinin de ilanlara göre farklılık gösterdiği belirtilirken adayların başvuru tarihlerini detaylı incelemeleri gerektiğine yer verildi. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.  

 

  

Detayları alt kısımda vereceğimiz bağlantı adresi ile öğrenebilirsiniz. 

 

İŞKUR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı