EGM PAEM 3 Bin Komiser Yardımcısı Alımı

Emniyet genel müdürlüğü polis amirleri eğitim merkezine yerleştirilmek üzere 3 bin komiser yardımcısı olmak üzere öğrenci alımı yapacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

EGM PAEM 3 Bin Komiser Yardımcısı Alımı
EGM PAEM 3 Bin Komiser Yardımcısı Alımı    Duran Can Ateş
Bu içerik 17180 kez okundu.

EGM PAEM 3 Bin Komiser Yardımcısı Alımı 

 

Geçtiğimiz ay ve günlerde çeşitli personel alım ilanları kamuya duyuruldu bu ilanlar farklı iş kollarını barındırmakta bizde kamumemuru ekibi olarak siz değerli okurlarımız için yayınlanan bazı iş ilanlarını sizlere duyurmaktayız. Emniyet genel müdürlüğü polis amirleri eğitim merkezine yerleştirilmek üzere 3 bin komiser yardımcısı olmak üzere öğrenci alımı yapacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

alsancak escort

 

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR 

Türkiye geneli faaliyet gösteren bazı bankalar yayımladıkları ilanlar ile ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere memur alımı yapacaklarını duyurdular buna göre, Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Amirleri Eğitimi Merkezine 300 kadın, 2 bin 700 erkek olmak üzere toplam 3 bin ilk derece amirlik eğitimi (komiser yardımcısı adayı) alımı yapılacak. Polis Akademisi Başkanlığına bağlı Polis Amirleri Eğitimi Merkezine (PAEM) 2018-2019 eğitim-öğretim yılı için Emniyet mensubu olmayan lisans mezunları veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurtdışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olanlardan 300'ü kadın, 2 bin 700'erkek olmak üzere toplam 3 bin komiser yardımcısı adayı öğrenci alımı yapılacak. Başvurular 06 Eylül 2018 ile 19 Eylül 2018 tarihleri arasında yapılacaktır. Başvuru yapacaklara başarılar dileriz. 

 

BAŞVURU KOŞULLARI 

Kamu kurumları tarafından yayımlanan memur alım ilanlarına başvuru da bulunmak isteyen adaylar kurumların alım yapacakları pozisyonlara göre belirledikleri özel koşullara haiz olmaları gerekiyor. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. Lisans mezunu veya denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurtdışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak. 2017 ve 2018 yılı KPSS lisans P3 puan türünden (70) taban puan veya üzerinde puan almış olmak, Emniyet Teşkilatı personeli şehit veya vazife malulü eş veya çocukları için en az (63,000) taban puanı aranıyor.Silah taşımaya veya silahlı görev yapmaya hukuki bir engeli bulunmamak. Sağlık Yönetmeliğinde belirtilen şartları taşımak. Kamu haklarını kullanmaktan yoksun bırakılmış olmamak. Sağlık Yönetmeliği hükümleri hariç, herhangi bir nedenle polis eğitim kurumlarından çıkarılmış olmamak. Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu olması gerekmektedir. Başvuru sürecinde başarılar dileriz. 

 

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Eğitim-Öğretim dönemi başladığında (intibak eğitimi dahil) adayların silah altında bulunmamaları gerekmektedir. Bu nedenle şahsen başvuru esnasında erkek adaylar 1111 sayılı Askerlik Kanunu gereğince askerlikle ilişiğinin bulunmadığına dair belge ibraz etmek zorundadırlar. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

EGM PAEM 3 Bin Komiser Yardımcısı Alım için : https://www.pa.edu.tr/ 

EGM PAEM KPSS Polis Akademisi Başkanlığına bağlı Polis Amirleri Eğitimi Merkezine Emniyet genel müdürlüğü

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak