KPSS Olmadan Özel İdare Müdürlüğü 15 Kamu Personel Alım

KPSS Olmadan Özel idare Müdürlüğü 15 Kamu Personel Alımı yayınladı. Başvurular başlamış olup 12 Eylül 2018 tarihinde sona erecektir. Başvuracak adaylar bay ve bayan olabilmektedir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

KPSS Olmadan Özel İdare Müdürlüğü 15 Kamu Personel Alım
KPSS Olmadan Özel İdare Müdürlüğü 15 Kamu Personel Alım Duran Can Ateş
Bu içerik 20882 kez okundu.

KPSS Olmadan Özel İdare Müdürlüğü 15 Kamu Personel Alım 

Ülke genelinde Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, KPSS Olmadan Özel idare Müdürlüğü 15 Kamu Personel Alımı yayınladı. Başvurular başlamış olup 12 Eylül 2018 tarihinde sona erecektir. Başvuracak adaylar bay ve bayan olabilmektedir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.   

  

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR 

Devlete bağlı kurumlar ve özel sektörde faaliyet gösteren firmalar işçi ve personel alımlarına devam ediyorlar buna göre, Zonguldak İl Özel idaresi tam zamanlı sözleşmeli 15 kişi kamu personeli olarak istihdam edilecektir. Başvurular başlamış olup 12 Eylül 2018 mesai bitimine kadar devam edecektir. Alınacaklar 3 kişi engelli kadrosundan ve 10 kişi normal alım olarak gerçekleşecektir. Engelli kadrosu 3 kişi temizlik ve beden işçisi olarak ilan edilmiştir. Normal olanlar 5 kişi tır şoförü ve kamyon şoförü diğer 5 kişi harita mühendisi, jeoloji mühendisi, mimar, ateşleyici ve seyyar tamir ustası olmak üzere görevlendirilecektir. KPSS olmadan alım yapılacaktır. Başvuruda bulunacak adaylara başarılar dileriz.  

 

BAŞVURU KOŞUL VE GEREKENLER 

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımları geçekleştirmeye devam etmekte buna göre, Adaylar 12 Eylül 2018 tarihi mesai bitimi saat 17:00’ye kadar aşağıdaki belgelerle birlikte, İl Özel İdaresi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne Şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. (Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.) Başvuru sürecinde başarılar.  

 

BAŞVURU KOŞULLARI DETAYLARI

Ülke genelinde Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Başvuracak adaylardan istenen belgeler: İş Talep Formu, Özgeçmiş (CV), Nüfus cüzdanı fotokopisi, Askerlik Belgesi, Erkek adayları için askerliğini yapmış olmak, muaf veya en az bir yıl tecilli olmak, Müracaat tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak ve Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmaması gerekmektedir. Başvuracak adaylar başvuracağı duruma göre ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunu olması gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.   

Zonguldak İl Özel idaresi KPSS Özel idare Müdürlüğü

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak