istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

KPSS Olmadan Özel İdare Müdürlüğü 15 Kamu Personel Alım

KPSS Olmadan Özel idare Müdürlüğü 15 Kamu Personel Alımı yayınladı. Başvurular başlamış olup 12 Eylül 2018 tarihinde sona erecektir. Başvuracak adaylar bay ve bayan olabilmektedir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

KPSS Olmadan Özel İdare Müdürlüğü 15 Kamu Personel Alım
KPSS Olmadan Özel İdare Müdürlüğü 15 Kamu Personel Alım Duran Can Ateş
Bu içerik 20508 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

KPSS Olmadan Özel İdare Müdürlüğü 15 Kamu Personel Alım 

Ülke genelinde Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, KPSS Olmadan Özel idare Müdürlüğü 15 Kamu Personel Alımı yayınladı. Başvurular başlamış olup 12 Eylül 2018 tarihinde sona erecektir. Başvuracak adaylar bay ve bayan olabilmektedir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.   

  

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR 

Devlete bağlı kurumlar ve özel sektörde faaliyet gösteren firmalar işçi ve personel alımlarına devam ediyorlar buna göre, Zonguldak İl Özel idaresi tam zamanlı sözleşmeli 15 kişi kamu personeli olarak istihdam edilecektir. Başvurular başlamış olup 12 Eylül 2018 mesai bitimine kadar devam edecektir. Alınacaklar 3 kişi engelli kadrosundan ve 10 kişi normal alım olarak gerçekleşecektir. Engelli kadrosu 3 kişi temizlik ve beden işçisi olarak ilan edilmiştir. Normal olanlar 5 kişi tır şoförü ve kamyon şoförü diğer 5 kişi harita mühendisi, jeoloji mühendisi, mimar, ateşleyici ve seyyar tamir ustası olmak üzere görevlendirilecektir. KPSS olmadan alım yapılacaktır. Başvuruda bulunacak adaylara başarılar dileriz.  

 

BAŞVURU KOŞUL VE GEREKENLER 

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımları geçekleştirmeye devam etmekte buna göre, Adaylar 12 Eylül 2018 tarihi mesai bitimi saat 17:00’ye kadar aşağıdaki belgelerle birlikte, İl Özel İdaresi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne Şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. (Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.) Başvuru sürecinde başarılar.  

 

BAŞVURU KOŞULLARI DETAYLARI

Ülke genelinde Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Başvuracak adaylardan istenen belgeler: İş Talep Formu, Özgeçmiş (CV), Nüfus cüzdanı fotokopisi, Askerlik Belgesi, Erkek adayları için askerliğini yapmış olmak, muaf veya en az bir yıl tecilli olmak, Müracaat tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak ve Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmaması gerekmektedir. Başvuracak adaylar başvuracağı duruma göre ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunu olması gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.   

Zonguldak İl Özel idaresi KPSS Özel idare Müdürlüğü
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hakkari Üniversitesi Rektörlüğüne İç Denetçi Alınacak
Hakkari Üniversitesi Rektörlüğüne İç Denetçi Alınacak
MSB Genel Kurmay Başkanlığı: Sivil Memur Alımı Gerçekleştirecek
MSB Genel Kurmay Başkanlığı: Sivil Memur Alımı Gerçekleştirecek