TYP MEB Personel Alımları 14 Şehir İle Başladı

Toplum yararına programı kapsamında MEB 80 bin kişi alınacağı ilan edilmişti. İlanlar yayınlanmaya başladı. 10 Eylül 2018 de yayınlanan ilan ile 14 şehir personel alımı gerçekleştiriyor. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

TYP MEB Personel Alımları 14 Şehir İle Başladı
TYP MEB Personel Alımları 14 Şehir İle Başladı Duran Can Ateş
Bu içerik 39342 kez okundu.

TYP MEB Personel Alımları 14 Şehir İle Başladı 

Kamu kurum, kuruluş ve özel sektör firmaları alımlar yapmak üzere KPSS’siz ve KPSS’li kamu personel alımları yayınlandı buna göre, Toplum yararına programı kapsamında MEB 80 bin kişi alınacağı ilan edilmişti. İlanlar yayınlanmaya başladı. 10 Eylül 2018 de yayınlanan ilan ile 14 şehir personel alımı gerçekleştiriyor. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.   

  

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR    

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, İŞKUR Milli Eğitim Bakanlığı bünyesine yerleştirmek üzere Kocaeli, Bartın, Gaziantep, Kayseri, Adana, Aksaray, Yozgat, Rize, Çorum, Yalova, Düzce, Antalya, Sinop ve Elazığ TYP ilanları yayınlayarak kamu personeli alıma başladı. Başvuru sürecinde başarılar.   

 

BAŞVURULARA İLİŞKİN DETAYLAR  

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, Başvuru adresi ve başvuru şekli aşağıda bulunan link adresi içerisinde mevcuttur. Başvuracaklar için son başvuru tarihi 14 Eylül 2018 olarak ilan edilmiştir. Başvurularda kpss şartı aranmıyor. Yukarıda yazılı olan şehirlerin il ve ilçe müdürlüklerine alım gerçekleşecektir. Ülke genelinde Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Alınacaklar Personeller nerelere görevlendirilir? İllerde İş Kurumu İl Müdürlüğüne Başvurmuş adaylar arasından %80 noter kurasınca Kalan %20 ise nitelik durumuna göre Milli Eğitim İl Müdürlüğü Bünyesindeki Okullara görevlendirilir. İlçe Milli Eğitim müdürlüğünce belirlenerek yine noter kurası ve nitelik durumuna göre yerleştirmeler gerçekleşir. Başvuruda bulunacak adaylara başarılar dileriz.   

 

BAŞVURULAR HAKKINDA  

Toplum yararına programı kapsamında MEB 80 bin kişi alınacağı ilan edilmişti. İlanlar yayınlanmaya başladı. Alınacaklar nasıl bir görev yapacaktır? Alınacak kişiler Kamusal altyapının yenilenmesi, Çevre düzenlemesi, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi okullarda bakım onarım ve temizlik işleri yapılması, Restorasyon, Kültürel mirasın korunması, Ağaçlandırma ve Park düzenlemeleri ile ilgili işlerde görevlendirilecektir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.    

DİĞER ŞEHİRLER ALIMA ÇIKACAKTIR BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN. Başvuru için : https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx 

 

KPSS MEB İş Kurumu İl Müdürlüğüne İlçe Milli Eğitim müdürlüğü Milli Eğitim İl Müdürlüğü

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak