Çoğu KPSS'siz 80 Bin 198 Kamu Personeli Alımı Başvurusu Bugün Başladı

Kamu kurum ve kuruluşları personel alım ilanlarını KPSS şartı aranmayan bir çok ilan başta olmak üzere 80.198 kamu personel alımı için bu gün başvurular başladı. İlanlara ilköğretim düzeyinden başlanmak üzere lise, önlisans ve lisans düzeyinden başvurular alınacağı açıklandı. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Çoğu KPSS'siz 80 Bin 198 Kamu Personeli Alımı Başvurusu Bugün Başladı
Çoğu KPSS'siz 80 Bin 198 Kamu Personeli Alımı Başvurusu Bugün Başladı Duran Can Ateş
Bu içerik 36792 kez okundu.

Çoğu KPSS'siz 80 Bin 198 Kamu Personeli Alımı Başvurusu Bugün Başladı 

 

Ülkemizde işsizliği önlemek ve işverenleri personel konusunda istihdamları doğru şekilde yapmak için sürekli personel alım ilanları yayınlanmakta buna göre, kamu kurum ve kuruluşları personel alım ilanlarını KPSS şartı aranmayan bir çok ilan başta olmak üzere 80.198 kamu personel alımı için bu gün başvurular başladı. İlanlara ilköğretim düzeyinden başlanmak üzere lise, önlisans ve lisans düzeyinden başvurular alınacağı açıklandı. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.   

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR   

Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz bunun yanında Hemen hemen her gün yayınlanan ilanların ardından bu gün milyonlarca adayı yakından ilgilendiren 80 bin 198 kamu personeli alımı için başvurular başladı. Başvuruları başlayan ilanları sizler için bir araya getirdik. Adayların yapması gereken ise ilanları inceleyerek şartlarını taşıdıkları ilanlara bizzat başvuruları. Başvuru sürecinde başarılar.  

   

 

17 Eylül 2018 Tarihinde Başvurusu Başlayan Kamu Personeli Alım İlanları 

Türkiye Belediyeler Birliği 8 Kamu Personel Alımı 

 
Geçtiğimiz Ağustos ayı ile birlikte kurum ve kuruluşlar personel alımlarına hız verdi ve alımlar gerçekleştirmek için ilanlar yayınlandı buna göre, KPSS 60 Puanla Lisans mezunu olmak şartıyla; Son başvuru tarihi itibariyle geçerliliği devam eden Kamu Personel Seçme Sınavından (KPSS) P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak. Başvurular 29 Eylül 2018 tarihinde sona erecek. İlan adresi

 

Gazi Üniversitesi 162 Memur Alımı 

Personel alımları gerçekleştiren kurumlar ilanlar yayınlamakta, yayınlanan ilanlar ile pesonel istihdamı sağlamak ve işsizliği önlemek gibi amaçlar edinen kurumlar çeşitli personel alımları gerçekleştirmekte.. Hemşire, Sağlık Teknikeri, Diyetisyen, Fizyoterapist olarak Önlisans ve lisans mezunları başvurabilecek. Başvuracak adaylar şahsen başvuruyu 1 Ekim 2018 kadar yapmaları gerek. İlan adresi

 

TCDD Engelli ve TMY 7 Kamu Personeli Alımı   

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, kamu kurum ve kuruluşları personel alım ilanlarını KPSS şartı aranmayan bir çok ilan başta olmak üzere 80.198 kamu personel alımı için bu gün başvurular başladı. TCDD Engelli ve TMY statüsünde 17 Eylül 2018 tarihiyle İş Kurumu tarafından yayınlanan ilanlarla TCDD Karabük, Afyonkarahisar, Hatay, Erzurum, Konya ve Ankara illerinde görevlendirmek üzere en az lise mezunu 7 Kamu Personeli alacak. Başvurular başlamış olup 26 Eylül 2018 tarihinde sona erecektir. Adaylar İş Kurumu üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır. İlan adresi

 

Dışişleri Münster 2 Kamu Personeli Alımı  

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, En az lise mezunları başvurabilecek. Başvurular en geç 2 Ekim 2018 Salı günü mesai bitimine kadar Münster Başkonsolosluğuna yapılacak. İlan adresi. 

 

SYDV Aydın Hatay Muğla Memur Alımı  

Lisans mezunlarının başvurabileceği ilanlara başvurular alınıyor. İlan adresi

 

Okullara 80 bin Güvenlik Görevlisi ve temizlik görevlisi alımları  

İlköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunları KPSS'siz başvurabilecek. İlan adresi

 

İstanbul Sultangazi Belediyesi KPSS 55 Puanlı En Az Lise Mezunu 25 Memur Alımı  

Lise ve Lisans mezunları 9 Ekim 2018 tarihine kadar başvurabilecek. İlan adresi. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.  

 
 

 


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı