istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

80 Bin TYP Güvenlik Görevlisi ve Kamu Personel Alımları Sona Eriyor

80 bin İŞKUR toplum yararına programı kapsamında güvenlik görevlisi ve kamu personeli alımları devam etmekte olup azar azar sona doğru geliniyor. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

80 Bin TYP Güvenlik Görevlisi ve Kamu Personel Alımları Sona Eriyor
80 Bin TYP Güvenlik Görevlisi ve Kamu Personel Alımları Sona Eriyor Duran Can Ateş
Bu içerik 13114 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

80 Bin TYP Güvenlik Görevlisi ve Kamu Personel Alımları Sona Eriyor 

Ülkemizin işsizlik problemini gidermek ve istihdam sağlamaya yönelik çalışmalar yapılmakta buna göre, Yayımlanan ilanlar kapsamında 80 bin İŞKUR toplum yararına programı kapsamında güvenlik görevlisi ve kamu personeli alımları devam etmekte olup azar azar sona doğru geliniyor. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.     

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR  

Kamuya çok sayıda memur personel alımı yapılacağı geçtiğimiz haftalarda yaptığımız ilan haberleri ile  belirtilmişti. Yayımlanan ilanlara göre çeşitli alımlar yapılacak buna göre (MEB) Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Milli Eğitim Müdürlükleri okullara İŞKUR (TYP) toplum yararına kapsamında 80 bin güvenlik görevlisi ve kamu personeli alımı yapılacağı duyurulmuştu. Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. İŞKUR alımların 40 bin civarını alımlar yapılmış ve ilanlar sıklıkla yayınlamaya devam etmektedir. 40 bin güvenlik görevlisi ve kamu personeli alımlarının 1 hafta ile 10 gün içerisinde yayınlanıp tamamlanması beklenmektedir. İlanlar sadece 1 veya 2 gün askıda kalıp sonuçlandırılıyor. Kaçırmamanız açısından takip etmeniz gerekmektedir. Başvuru sürecinde başarılar...  

 

 

BAŞVURULARA İLİŞKİN DETAYLAR  

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları ilgili birimlerinde görevlendirmek adına personel alımları yapıyorlar. Peki bu alımlara kimler başvuru yapabiliyordu biraz gözden geçirelim. TYP başvurusu yapmak için bireysel üye olarak giriş yapmanız gerekmektedir. Bireysel üye değilseniz; önce üye olma adımlarını takip ederek İŞKUR Portal Sistemi’ne kayıt olmalısınız. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.  

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, İŞKUR kaydı olan bir kişi güvenlik görevlisi için iş arama kaydı güvenlik görevlisi olması ve temizlik personeli için iş arama statüsü temizlik personeli olarak girilmesi gerekmektedir. Başvuru sürecinde adaylara başarılar.  

 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?   

Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz buna göre, Başvuru yapmak isteyen aday iş kurumu toplum yararına programından ara butonuna basarak kendi şehrindeki alımları takip edebilir. İlan yok ise şu 10 günlük süre zarfında sürekli deneme yolu ile takip etmesi gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.  

TYP 80 bin kişi alımlarına ulaşmak için : https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx 

 

TYP İŞKUR Milli Eğitim Bakanlığı MEB Milli Eğitim Müdürlükleri
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek