İŞKUR Üzerinden En Az lise Mezunu Hasta Kabul Kayıt Görevlisi ve Hasta Danışmanı Alımı Yapılıyor!

Farklı sağlık kuruluşlarında görevlendirmek üzere 3 farklı pozisyon için 297 personel alımı yapılacağı ifade edildi. Bizlerde ilana yönelik olarak merak edilen tüm detayları okuyucularımızla paylaşıyoruz. Peki başvuru şartları neler? İşte merak edilen tüm detaylar. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

   İŞKUR Üzerinden En Az lise Mezunu Hasta Kabul Kayıt Görevlisi ve Hasta Danışmanı Alımı Yapılıyor!
   İŞKUR Üzerinden En Az lise Mezunu Hasta Kabul Kayıt Görevlisi ve Hasta Danışmanı Alımı Yapılıyor!   Duran Can Ateş
Bu içerik 7388 kez okundu.

 

İŞKUR Üzerinden En Az lise Mezunu Hasta Kabul Kayıt Görevlisi ve Hasta Danışmanı Alımı Yapılıyor!   

Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz buna göre, Farklı sağlık kuruluşlarında görevlendirmek üzere 3 farklı pozisyon için 297 personel alımı yapılacağı ifade edildi. Bizlerde ilana yönelik olarak merak edilen tüm detayları okuyucularımızla paylaşıyoruz. Peki başvuru şartları neler? İşte merak edilen tüm detaylar. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR    

Ülkemizde 81 İlde işsizliği önlemek ve işverenleri personel konusunda istihdamları doğru şekilde yapmak için sürekli personel alım ilanları yayınlanıyor. Kamumemuru.com ekibi olarak İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanı detaylarını paylaşmaya devam ediyoruz. Söz konusu yayımlanan ilanlar kapsamında Türkiye genelinde farklı illerde bulunan sağlık kurumları bünyesinde görevlendirmek üzere personel alımı yapılacağı duyuruldu. Başvuru sürecinde başarılar.  

  

KADRO DETAYLARI  

Kamu kurum, kuruluş ve özel sektör firmaları alımlar yapmak üzere KPSS’siz ve KPSS’li kamu personel alımları yayınlandı buna göre, Türkiye İş Kurumu resmi web adresi üzerinden "açık iş sayısı" bağlantısı kapsamında yayımlanan ilanlara göre 3 farklı kadrodan 297 personel alımı yapılacak. İŞKUR üzerinden yapılacak olan söz konusu personel alımlarıyla alakalı olarak detayları okuyucularımızla paylaşıyoruz.  

  

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlarda Hasta Danışmanı kadrosu ile Hasta Kabul-Kayıt Görevlisinin yanı sıra Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı kadrosuna toplamda 297 personel alınacağı duyurulu. Yayımlanan ilanlar kapsamında her kurum için farklılık gösteren bu başvuru koşulları talep edildi. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.  

  

ADAYLARDAN GENEL OLARAK HANGİ ŞARTLAR ARANACAK?  

  

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmak, Kadroların gerekliliklerine göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, Takım çalışmasına yatkın olmak, alım yapılacak şehirde ikamet etmek ve edebilecek olmak ve erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli olmak Bilgisayar ve Office programlarını etkili bir biçimde kullanabilmek, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak. Bu koşullara ek adayların ayrıca ilanlarda yer alabilecek tüm özel koşulları da sağlamaları gerekiyor. Başvuru sürecinde başarılar.  

 

İLANLAR  

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. personel açıklarının kapatılma çabasına giren kurumlar alımlarına hız kesmeden devam etmektedir. Bununla birlikte Hasta Danışmanı, Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi ve Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı kadroları için yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar alt kısımda yer alan detayları öğrenebilecekler. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

 

  

Hasta Danışmanı kadrosu için yayımlanan ilanlar için https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=3111 

  

Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi kadrosu için yayımlanan ilanlar için https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=11365 

  

Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı kadrosu için yayımlanan ilanlar için https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=6558 

İŞKUR Türkiye İş Kurumu KPSS

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı