KPSS 55 60 70 Puan İle En Az Lise Mezun Bay Bayan

116 Memur Alım Başvurusu KPSS 55 60 70 puan ile bay bayan en az lise mezun 116 (memur) kamu personeli alımı başvurusu başladı. Başvurusu başlayan ilana 8 ile 12 Ekim 2018 tarihi aralığında başvuru yapılması gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

KPSS 55 60 70 Puan İle En Az Lise Mezun Bay Bayan
KPSS 55 60 70 Puan İle En Az Lise Mezun Bay Bayan Duran Can Ateş
Bu içerik 5214 kez okundu.

KPSS 55 60 70 Puan İle En Az Lise Mezun Bay Bayan  

 

Ülke genelinde Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, 116 Memur Alım Başvurusu KPSS 55 60 70 puan ile bay bayan en az lise mezun 116 (memur) kamu personeli alımı başvurusu başladı. Başvurusu başlayan ilana 8 ile 12 Ekim 2018 tarihi aralığında başvuru yapılması gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

 

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR 

Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz buna göre, Yayınlanan ilan ile en az lise mezunu bay bayan adaylar arasından tahsildar 1, 1 veri hazırlama ve kontrol işletmeni, 1 memur, 111 zabıta memuru ve 2 itfaiye eri olarak memur ve kamu personeli alımı duyuruldu. KPSS 55 60 puanı ile Edirne Meriç Belediyesi lise, önlisans veya lisans mezun adaylar arasından 6 memur kamu personeli alımı yapacak. İstanbul Ümraniye Belediye Başkanlığına 110 zabıta memuru alımı için herhangi lise, ön lisans veya lisans mezun olmak. Başvuru sürecinde başarılar dileriz. 

 

ALIM YAPILACAK KONTENJANLAR HAKKINDA 

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, İstanbul 40 zabıta lise mezunu ve 30 zabıta önlisans bölümlerinin hepsinden mezun olanlar başvuru yapabiliyor. 30 zabıta için Mahalli İdareler, Mahalli İdareler (Zabıta), Yerel Yönetimler, Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Tanıtım ön lisans programlarının birinden mezun olmak. 10 zabıta için İşletme, İktisat, Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Yerel Yönetimler lisans programlarının birinden mezun olmak. Başvuruda bulunacak adaylara başarılar dileriz.     

 

 

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımları geçekleştirmeye devam etmekte buna göre,  Edirne itfaiye eri kadro unvanı için son olarak mezun olunan okul itibariyle öğrenim şartlarını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak 2016 yılı KPSSP93 Kamu Personel Seçme Sınavlarına girmiş ve belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak, Zabıta memuru kadro unvanı için son olarak mezun olunan okul itibariyle öğrenim şartlarını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak 2016 yılı KPSSP94 Kamu Personel Seçme Sınavına girmiş ve belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak, Memur kadro unvanı için 2018 yılı KPSSP3 Kamu Personel Seçme Sınavına girmiş ve belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak, Tahsildar kadro unvanı için 2018 yılı KPSSP3 Kamu Personel Seçme Sınavına girmiş ve belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak, Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni kadrosu için 2018 yılı KPSSP3 sınavına girmiş olmak ve belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak. Başvuru sürecinde başarılar dileriz.    

 

 

BAŞVURU ŞART VE DETAYLARI 

Çeşitli kurumların alımlarını sizlere kamumemuru.com ekibi olarak ulaştırmaktayız, istihdam alanı oluşturmak ve personel açığını gidermek adına kurumlar alımlar gerçekleştirmekte buna göre, İstanbul için adaylar belediye internet sayfası üzerinden elektronik ortamda doldurarak imzaladıkları başvuru formu ve yukarıda sayılan belgeler ile birlikte tabip gözetiminde boy ve kilo ölçümü yapmak üzere Ümraniye Belediye Başkanlığı Atatürk Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi No: 63 Ümraniye İstanbul adresine 08 Ekim 2018 – 12 Ekim 2018 tarihleri arasında (sadece iş günlerinde ve 09.00 - 17.00 saatleri arasında) şahsen müracaat ederek başvuru sürecini tamamlayacaklardır. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.   

  

BAŞVURULAR İÇİN 

Edirne için 08 Ekim 2018 den 09 Ekim 2018 Salı günü saat 17.30 a kadar mesai günlerinde şahsen saat (09.00-17,30 arasında) müracaatlarını yapabilirler. Alımı Edirne Meriç Belediye Başkanlığı yapacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

 

memur KPSS Edirne Meriç Belediyesi İstanbul Ümraniye Belediye zabıta memuru Edirne itfaiye eri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı