istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Belediyelere Kütüphane Personeli, Hizmetli ve İdari Memur ile İşçi Alımı İçin İlan Yayımlandı

Kurumların personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, Yeni yayınlanan ilana göre, 4 farklı belediye başkanlığı yayımladıkları ilanlar ile çeşitli kadrolarda ofis içi, kütüphane, teknik ve güvenlik personeli ile çeşitli alanlarda işçi alımı yapacaklarını ilan ettiler. Belediyeler tarafından yayımlanan bu alım ilanlarını sizlere aktarıyoruz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Belediyelere Kütüphane Personeli, Hizmetli ve İdari Memur ile İşçi Alımı İçin İlan Yayımlandı
Belediyelere Kütüphane Personeli, Hizmetli ve İdari Memur ile İşçi Alımı İçin İlan Yayımlandı Duran Can Ateş
Bu içerik 34795 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Belediyelere Kütüphane Personeli, Hizmetli ve İdari Memur ile İşçi Alımı İçin İlan Yayımlandı 

Hafta içinde İŞKUR üzerinden çeşitli personel alımları gerçekleştirildi. Çoğu kamu kurumu olan alımlarda KPSS’li ve KPSS’siz alımlar gerçekleştirildi buna göre, Kurumların personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, Yeni yayınlanan ilana göre, 4 farklı belediye başkanlığı yayımladıkları ilanlar ile çeşitli kadrolarda ofis içi, kütüphane, teknik ve güvenlik personeli ile çeşitli alanlarda işçi alımı yapacaklarını ilan ettiler. Belediyeler tarafından yayımlanan bu alım ilanlarını sizlere aktarıyoruz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.    

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR    

Kamuya çok sayıda memur personel alımı yapılacağı geçtiğimiz haftalarda yaptığımız ilan haberleri ile  belirtilmişti. Yayımlanan ilanlara göre,  İstanbul'da bulunan 4 farklı belediye başkanlığı yayımladıkları ilanlar ile personel alımı yapacaklarını ilan ettiler. KPSS şartının olmadığı personel alım ilanlarında yer alan memur kadrolarına en az lise mezunu adaylar başvuru yapabilecek. İşçi kadroları için yayımlanan alım ilanlarında ise adaylardan en az okur yazar seviyesinde olmaları isteniyor. Söz konusu alım ilanlarını yayımlayan belediye başkanlıkları ve alım yapacakları kadrolar şu şekilde, 

 

ALIM YAPACAK KURUMLAR VE KADROLAR 

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, Çeşitli platformlar üzerinden yayımlanan belediye memuru ve belediye işçisi alım ilanlarında yer alan kadroları aşağıda sizlere ilanı yayımlayan kurum ile birlikte aktarıyoruz. İstanbul Kadıköy Belediyesi; Yayımladığı iki farklı ilan ile hem memur personel hemde işçi kadrolarında alım yapacağını duyurdu. Buna göre alımlar, Büro Memuru, Şoför, İş Makinesi Operatörü, Elektrikçi, Demirci, Boyacı, ve 5 farklı meslek grubundan usta. İstanbul Pendik Belediyesi yayımladığı personel alım ilanında silahlı ve silahsız güvenlik görevlisi alımı yapacağını duyurdu. İstanbul Sarıyer belediyesi yayımladığı ilanında İngilizce Branş Öğretmeni alımı yapacak. İstanbul Tuzla Belediyesi ise yayımladığı alım ilanında Temizlik Personeli, Hizmetli, Taşıma Personeli, Bilim Merkezi Personeli, Bilgi Evleri Sorumlusu Öğretmen, Kütüphane Personeli, Büro Personeli ve Teknik Personel alımı yapacağını ilan etti. Başvuru sürecinde başarılar dileriz.   

 

BAŞVURU KOŞULLARI 

Ülkemizde işsizliği önlemek ve işverenleri personel konusunda istihdamları doğru şekilde yapmak için sürekli personel alım ilanları yayınlanmakta buna göre, İstanbul'da bulunan 4 farklı belediye tarafından yayımlanan alım ilanlarına genel başvuru koşulları aşağıda sizlere aktardığımız başlıklardan oluşuyor.  İlanlara başvurularda başarılar dileriz.    

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, alım yapılacağı pozisyon için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak. Varsa KPSS puan şartını sağlamak. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.   

 

İLAN METİNLERİ 

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Sizlere detaylarını aktardığımız ilanlara başvuru süreçleri devam etmekte olup ilanlara başvurular belediyelere şahsen yapılacaktır. İlanlara başvuru süreci kısıtlı olduğu için adayların ilan metinlerini iyi incelemeleri gerekiyor. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.   

 

İstanbul Kadıköy Belediyesi personel alım ilanı için www.kadikoy.bel.tr/ 

İstanbul Tuzla Belediyesi personel alım ilanı için https://www.tuzla.bel.tr/ 

İstanbul Kadıköy (2) Belediyesi personel alım ilanı için www.kadikoy.bel.tr/ 

İstanbul Sarıyer Belediyesi personel alım ilanı için www.sariyer.bel.tr/ 

İstanbul Pendik Belediyesi personel alım ilanı için https://www.pendik.bel.tr/ 

 

 

İstanbul Kadıköy Belediyesi İstanbul Tuzla Belediyesi İstanbul Kadıköy (2) Belediyesi İstanbul Sarıyer Belediyesi İstanbul Pendik Belediyesi KPSS İŞKUR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak