KPSS’siz Kamu’ya 29 Güvenlik Görevlisi ve İtfaiye Eri Alımı

19 Ekim 2018 tarihinde yayınlanan ilan ile Kamu’ya KPSS’siz 29 Güvenlik Görevlisi ve İtfaiye Eri alımı Belediye Başkanlığı yapacaktır. Başvuru 30 Ekim 2018 tarihinde sona erecektir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

KPSS’siz Kamu’ya 29 Güvenlik Görevlisi ve İtfaiye Eri Alımı
KPSS’siz Kamu’ya 29 Güvenlik Görevlisi ve İtfaiye Eri Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 20269 kez okundu.

KPSS’siz Kamu’ya 29 Güvenlik Görevlisi ve İtfaiye Eri Alımı 

 

Kurumların personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, Yeni yayınlanan ilana göre, 19 Ekim 2018 tarihinde yayınlanan ilan ile Kamu’ya KPSS’siz 29 Güvenlik Görevlisi ve İtfaiye Eri alımı Burdur Belediye Başkanlığı yapacaktır. Başvuru 30 Ekim 2018 tarihinde sona erecektir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

 

 

İLANLARA İLİŞKİN DETAYLAR  

Ülkemizin işsizlik problemini gidermek ve istihdam sağlamaya yönelik çalışmalar yapılmakta buna göre, Geçtiğimiz günlerde Kamu’ya (Belediye Başkanlığı) 19 Ekim 2018 tarihinde yayınlanan ilan ile 29 Güvenlik Görevlisi ve İtfaiye Eri alımı yapılacaktır. Kamu personeli alımına başvurular KPSS’siz olarak 30 Ekim 2018 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. İlanlara başvurularda başarılar dileriz.    

Kamuya çok sayıda memur personel alımı yapılacağı geçtiğimiz haftalarda yaptığımız ilan haberleri ile  belirtilmişti. Yayımlanan ilanlara göre,  Alımı yapılacak güvenlik görevlisi 2 kişi, itfaiye eri 3 kişi, büro elemanı 3 kişi, temizlik işçisi 4 kişi, şoför 6 kişi, operatör 2 kişi ve diğerleri 9 kişi olmak üzere toplam 29 kamu işçi alımı yapılıyor. 

 

BAŞVURULARA İLİŞKİN DETAYLAR 

Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz buna göre, Başvuracaklar ilkokul, lise, önlisans veya lisans mezunu olabilmektedir. Ayrıca her branş için farklı sertifikalar istenmektedir. Güvenlik kartı gibi. Başvuruda istenecek belgeler; başvuru dilekçesi, kimlik fotokopisi, eğitimini gösterir belge ve her pozisyonda bulunan özel belgeleri ile başvuru yapılabilir. Başvuracaklar 18 yaşını doldurmuş 45 yaşından gün almamış olması gerekmektedir. Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmaması gerekmektedir. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.  

 

BAŞVURU ŞEKLİ 

Alımı gerçekleştirecek Burdur Belediye Başkanlığı olduğu üzerine Burdur Belediyesi firması üzerinden yapılmaktadır. Başvuru adresi aynı olup 30 Ekim 2018 tarihine kadar şahsen başvuru yapılması gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

Burdur Belediyesi güvenlik görevlisi ve itfaiye eri alım için aşağıda bulunan linke tıklayın.

www.burdur.bel.tr/ 

 

 

Burdur Belediye Başkanlığı KPSS

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor