istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

KPSS’siz Kamu’ya 29 Güvenlik Görevlisi ve İtfaiye Eri Alımı

19 Ekim 2018 tarihinde yayınlanan ilan ile Kamu’ya KPSS’siz 29 Güvenlik Görevlisi ve İtfaiye Eri alımı Belediye Başkanlığı yapacaktır. Başvuru 30 Ekim 2018 tarihinde sona erecektir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

KPSS’siz Kamu’ya 29 Güvenlik Görevlisi ve İtfaiye Eri Alımı
KPSS’siz Kamu’ya 29 Güvenlik Görevlisi ve İtfaiye Eri Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 19165 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

KPSS’siz Kamu’ya 29 Güvenlik Görevlisi ve İtfaiye Eri Alımı 

 

Kurumların personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, Yeni yayınlanan ilana göre, 19 Ekim 2018 tarihinde yayınlanan ilan ile Kamu’ya KPSS’siz 29 Güvenlik Görevlisi ve İtfaiye Eri alımı Burdur Belediye Başkanlığı yapacaktır. Başvuru 30 Ekim 2018 tarihinde sona erecektir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

 

 

İLANLARA İLİŞKİN DETAYLAR  

Ülkemizin işsizlik problemini gidermek ve istihdam sağlamaya yönelik çalışmalar yapılmakta buna göre, Geçtiğimiz günlerde Kamu’ya (Belediye Başkanlığı) 19 Ekim 2018 tarihinde yayınlanan ilan ile 29 Güvenlik Görevlisi ve İtfaiye Eri alımı yapılacaktır. Kamu personeli alımına başvurular KPSS’siz olarak 30 Ekim 2018 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. İlanlara başvurularda başarılar dileriz.    

Kamuya çok sayıda memur personel alımı yapılacağı geçtiğimiz haftalarda yaptığımız ilan haberleri ile  belirtilmişti. Yayımlanan ilanlara göre,  Alımı yapılacak güvenlik görevlisi 2 kişi, itfaiye eri 3 kişi, büro elemanı 3 kişi, temizlik işçisi 4 kişi, şoför 6 kişi, operatör 2 kişi ve diğerleri 9 kişi olmak üzere toplam 29 kamu işçi alımı yapılıyor. 

 

BAŞVURULARA İLİŞKİN DETAYLAR 

Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz buna göre, Başvuracaklar ilkokul, lise, önlisans veya lisans mezunu olabilmektedir. Ayrıca her branş için farklı sertifikalar istenmektedir. Güvenlik kartı gibi. Başvuruda istenecek belgeler; başvuru dilekçesi, kimlik fotokopisi, eğitimini gösterir belge ve her pozisyonda bulunan özel belgeleri ile başvuru yapılabilir. Başvuracaklar 18 yaşını doldurmuş 45 yaşından gün almamış olması gerekmektedir. Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmaması gerekmektedir. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.  

 

BAŞVURU ŞEKLİ 

Alımı gerçekleştirecek Burdur Belediye Başkanlığı olduğu üzerine Burdur Belediyesi firması üzerinden yapılmaktadır. Başvuru adresi aynı olup 30 Ekim 2018 tarihine kadar şahsen başvuru yapılması gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

Burdur Belediyesi güvenlik görevlisi ve itfaiye eri alım için aşağıda bulunan linke tıklayın.

www.burdur.bel.tr/ 

 

 

Burdur Belediye Başkanlığı KPSS
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak