istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

TSE KPSS 60 Puanla 15 Kamu Personeli Alımı Başvurusu

Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Devlet Personel Başkanlığı üzerinden yayınladığı ilan ile KPSS 60 puanla 6 şehre 15 Kamu Personeli alımını duyurdu. Başvurular 23 Ekim 2018 ile 31 Ekim 2018 tarihleri arasında yapılacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

TSE KPSS 60 Puanla 15 Kamu Personeli Alımı Başvurusu
TSE KPSS 60 Puanla 15 Kamu Personeli Alımı Başvurusu Duran Can Ateş
Bu içerik 16398 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

TSE KPSS 60 Puanla 15 Kamu Personeli Alımı Başvurusu 

Kamu kurum, kuruluş ve özel sektör firmaları alımlar yapmak üzere KPSS’siz ve KPSS’li kamu personel alımları yayınlandı buna göre, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Devlet Personel Başkanlığı üzerinden yayınladığı ilan ile KPSS 60 puanla 6 şehre 15 Kamu Personeli alımını duyurdu. Başvurular 23 Ekim 2018 ile 31 Ekim 2018 tarihleri arasında yapılacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.  

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR     

Kurumlar personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre,  Türk Standartları Enstitüsü Adana 8 kişi, Ankara 2 kişi, İstanbul 1 kişi, İzmir 2 kişi, Konya 1 kişi ve Manisa 1 kişi olmak üzere toplam 15 kişi koruma ve güvenlik görevlisi olarak kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Başvuruların 23 Ekim 2018 tarihinde başlayacağı ve 31 Ekim 2018 tarihinde sona ereceği bildirildi. Sadece 1 ilana başvuru yapılabilir. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.   

 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?  

Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz buna göre, Başvurusu 23 Ekim 2018 ile 31 Ekim 2018 tarihleri arasında resmi internet sitesinin “Duyurular” sayfası üzerinden elektronik ortamda yapılacak olup “Başvuru linki” başvuru başlangıç tarihinde (23 Ekim 2018) aktif olacaktır. Adaylar Türk vatandaşı olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak, kamu haklarından yararlanıyor olmak, 2016 yılı KPSS en az 60 puan almış olmak, ön lisans mezunu olması ve özel güvenlik eğitim sertifikasının geçerliliğinin devam ediyor olması gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

TSE 15 kamu personeli alımı için https://www.tse.org.tr/ 

 

 

TSE KPSS Türk Standartları Enstitüsü
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hakkari Üniversitesi Rektörlüğüne İç Denetçi Alınacak
Hakkari Üniversitesi Rektörlüğüne İç Denetçi Alınacak
MSB Genel Kurmay Başkanlığı: Sivil Memur Alımı Gerçekleştirecek
MSB Genel Kurmay Başkanlığı: Sivil Memur Alımı Gerçekleştirecek