İGA İstanbul Yeni Havalimanına Onlarca Pozisyondan Binlerce Personel Alım İlanı Yayımlandı

İstanbul Yeni Havalimanına personel alımı. İGA Yeni İstanbul Havalimanına onlarca açık pozisyonda personel alım ilanı yayımlandı. İGA yeni havalimanı personel alım ilanlarında yer alan açık kadrolar, ilanlara kimlerin başvuru yapabileceğine dair detaylar ve başvuruların nasıl yapılacağını siz okuyucularımıza haberimizde detaylı bir şekilde aktarıyoruz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İGA İstanbul Yeni Havalimanına Onlarca Pozisyondan Binlerce Personel Alım İlanı Yayımlandı
İGA İstanbul Yeni Havalimanına Onlarca Pozisyondan Binlerce Personel Alım İlanı Yayımlandı Duran Can Ateş
Bu içerik 21214 kez okundu.

İGA İstanbul Yeni Havalimanına Onlarca Pozisyondan Binlerce Personel Alım İlanı Yayımlandı 

Kamuya çok sayıda memur personel alımı yapılacağı geçtiğimiz haftalarda yaptığımız ilan haberleri ile  belirtilmişti. Yayımlanan ilanlara göre, İstanbul Yeni Havalimanına personel alımı. İGA Yeni İstanbul Havalimanına onlarca açık pozisyonda personel alım ilanı yayımlandı. İGA yeni havalimanı personel alım ilanlarında yer alan açık kadrolar, ilanlara kimlerin başvuru yapabileceğine dair detaylar ve başvuruların nasıl yapılacağını siz okuyucularımıza haberimizde detaylı bir şekilde aktarıyoruz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.  

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR     

Ülkemizde işsizliği önlemek ve işverenleri personel konusunda istihdamları doğru şekilde yapmak için sürekli personel alım ilanları yayınlanmakta, Kamu kurumları yeni ilanlar yayımlamaya devam ediyorlar. Son olarak yayımlanmış olan ilanlara göre, İGA Yeni Havalimanının açılmasının ardından çok sayıda kadroda yeni personel alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilanlara göre; Memur personel alımları için en az lise mezunu adayların başvuruda bulunabileceği personel alım ilanlarında işçi kadrolarına ise en az ilkokul mezunu adayların başvuruları kabul edilecek. Peki alımlar hangi kadrolarda olacak? İlanlara kimler başvuru yapabilecek? Adaylar başvurularını nasıl gerçekleştirecekler?  Başvuru sürecinde başarılar dileriz.  

 

İGA İSTANBUL HAVALİMANI PERSONEL ALIM İLANI 

Devlete bağlı kurumlar ve özel sektörde faaliyet gösteren firmalar işçi ve personel alımlarına devam ediyorlar buna göre, Haberimizin başında belirttiğimiz gibi söz konusu personel alım ilanları onlarca pozisyondan yapılıyor. Çok sayıda personel alımının gerçekleştirileceği İstanbul Yeni Havalimanı için ilan edilen açık kadrolar şu şekilde, 

Güvenlik Müdürü, Temizlik Görevlisi, Bulaşıkhane Elemanı, Garson, Sous Chef, Resepsiyon Şefi, Rezervasyon Sorumlusu, Satış Müdürü, Yiyecek İçecek Şefi, Aşçı, Teknik Bakım Elemanı, Resepsiyonist, Maid, Barmen, Kat Hizmetleri Şefi, Elektrikli Sistemler ve Otomasyon Uzmanı, Su Şartlandırma Teknikeri, SAP Uzmanı, Güvenlik Görevlisi, Tesisat Teknisyeni, Isıtma Soğutma Teknikeri, Elektrik OG Teknisyeni, Elektrik AG Teknisyeni, Saha Elektronik Sistemleri, Elektrikli Kapılar Teknisyeni, Yangın Alarma ve Ses Yayın Sistemleri Mühendisi, UPS Uzmanı, UC Elektrojen Mühendisi, Otomasyon Teknikeri, Kaynak Teknikeri, Klima Teknikeri, Kaynak Teknikeri, Muhasebe ve Finans Müdürü, 

BAŞVURU KOŞULLARI 

Kamu kurum, kuruluş ve özel sektör firmaları alımlar yapmak üzere KPSS’siz ve KPSS’li kamu  personel alımları yayınlandı buna göre, İGA Yeni Havalimanı için yayımlanan alım ilanlarında yer alan ve sizlere yukarıda aktardığımız alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların aşağıda yer alan şartları sağlamaları gerekiyor. Bu şartlar hem tüm adaylardan talep edilen genel şartlardan hem de mesleklere göre belirlenen özel şartlardan meydana geliyor.  Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.  

Kurumların personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, alım yapılacağı pozisyon için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak. Alım yapılacak meslek için gerekli koşulları sağlamak.  

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK? 

Çeşitli kurumların alımlarını sizlere kamumemuru ekibi olarak ulaştırmaktayız, İGA Yeni Havalimanı personel alım ilanları kariyer siteleri üzerinden yayımlanan ilanlar ile adaylara duyuruluyor. Bu alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden yapacaklar. İlanlara başvuruda bulunmak için; https://www.kariyer.net/firma-profil/iga-havalimani-insaati-adi-ortakligi-ticari-isl-55343-44858#tblFirmaIlanlari Mavi renkte verdiğimiz bağlantıyı kopyalayın, internet tarayıcınıza yapıştırın ve enter tuşuna basın.  Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.  


     style="display:block"
     data-ad-format="autorelaxed"
     data-ad-client="ca-pub-6043105801720191"
     data-ad-slot="3677992690">

kamumemuru KPSS İGA Yeni Havalimanı İstanbul Yeni Havalimanı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı