istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

KPSS B Gurubu 50 60 70 Puanla 820 Kamu Personeli Alımı Yapılacak

Trabzon Büyükşehir Belediye, TİSKİ, İstanbul Çekmeköy Belediyesi, İstanbul Arnavutköy Belediyesi, İSKİ, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve İstanbul Bağcılar Belediye Başkanlığı olarak yayınlanmıştır.

KPSS B Gurubu 50 60 70 Puanla 820 Kamu Personeli Alımı Yapılacak
KPSS B Gurubu 50 60 70 Puanla 820 Kamu Personeli Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 8339 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Alım ilan durumlarına göre KPSS 50-60-70 puanlı başvurular bulunmaktadır.KPSS B grubu 60 puan şartlı İstanbul Arnavutköy Belediye Başkanlığına 40 zabıta memuru alımı gerçekleştiriyor. 

Adaylar lise, önlisans ve lisans mezunu olabilecektir. Alıma bay bayan başvuru yapabilecektir. Başvuru formu ile birlikte 3 Aralık 2018 ile 07 Aralık 2018 günü mesai bitimine kadar yapılması gerekmektedir. 

TİSKİ Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayınlanan ilan ile kamu personeli alımını duyurdu. Başvuruları KPSS 50 puan ile yapılacak olup 51 memur alımı yapılacaktır. Başvuracak adaylar lise, önlisans ve lisans mezunu olmaları gerekmektedir. 

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanlığı KPSS 50 Puan ile 170 zabıta memuru ve itfaiye eri alımı yapıyor. Zabıta memuru alımlarına bay bayan başvuru yapabilecektir. 

İSKİ Genel Müdürlüğü lise, ön lisans ve lisans mezunları arasından 451 kütüphaneci, tekniker, teknisyen, statikçi, bilgisayar işletmeni, kimyager, mühendis, mimar, peyzaj mimarı, restoratör, grafiker, psikolog, biyolog, hemşire ve tercüman alımı yapılıyor. 

Alım KPSS B grubuna göre yapılacak. 3 Aralık 2018 ile 10 Kasım 2018 tarihleri arasında yapılacak. 

İstanbul Bağcılar Belediye Başkanlığına yerleştirilmek üzere KPSS 60 puan ile en az lise mezunu adaylar arasından 40 zabıta memuru alımı yapacağını duyurdu. 

İstanbul Çekmeköy Belediye Başkanlığına yerleştirilmek üzere en az lise mezunu KPSS 60 puan ile 15 kamu personeli alımı yapılıyor. Alınacaklar zabıta memuru olarak görevlendirilecektir. 

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı en az lise mezunu adayların başvuru yapabileceği bay bayan 50 zabıta memuru yapılmaktadır. Başvurular 30 Kasım 2018 tarihi bitimine kadar yapılması gerekmektedir. KPSS 70 puan istenmektedir. 

Rize Ardeşen Belediye Başkanlığı 3 bay bayan adayların başvuru yapabileceği kadrolu zabıta memuru (Kamu Personeli Alımı) alımı olarak ilan yayınlamıştır. Başvurular 30 Kasım 2018 tarihinde sona erecektir. KPSS 70 puan olması gerekmektedir. 

Trabzon Büyükşehir Belediye İstanbul Çekmeköy Belediyesi İstanbul Arnavutköy Belediyesi İSKİ Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı İstanbul Bağcılar Belediye Başkanlığı KPSS 50-60-70 puan KPSS B grubu 60 puan İstanbul Arnavut
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?