170 İtfaiyeci ve Zabıta Alımı Yapılacak

Devlet Personel Başkanlığı üzerinden duyurulan ilanda başvurular başlıyor.

170 İtfaiyeci ve Zabıta Alımı Yapılacak
170 İtfaiyeci ve Zabıta Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 10752 kez okundu.

170 kamu personeli alımı olarak itfaiyeci ve zabıta alımı başvuruları 6 Aralık 2018 de başlıyor. Başvuruda bulunacaklardaki en belirgin özellik KPSS 50 puan şartı aranması olarak görülmektedir.

Zabıta alımı bay ve bayan olarak gerçekleşecek olup itfaiyeci alımı sadece bay adaylardan oluşacaktır.

30 İtfaiyeci alımı için; Lise ve Dengi Okul Mezunu Olmak ve En Az (B-E) Sınıfı Sürücü Belgesi Sahibi Olmak.

20 Zabıta alımı için; Herhangi Bir Ortaöğretim (lise) Programından Mezun Olmak ve En Az (B) Sınıfı Sürücü Belgesi Sahibi Olmak.

26 itfaiye eri alımı için; Herhangi Bir Lisans Bölümünden Mezun Olmak ve En Az (B-E) Sınıfı Sürücü Belgesi Sahibi Olmak.

51 zabıta memuru alımı için; Lisans Düzeyinde Eğitim Veren Mimarlık ve Mühendislik Fakültelerinin Mimarlık, Şehir ve Bölge Planlama, Elektrik Mühendisliği, Jeoloji Mühendisliği, Makine Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Harita Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, Gıda Mühendisliği, Veren Fakültelerin Veterinerlik, Bölümlerinden Mezun Olmak ve En Az (B) Sınıfı Sürücü Belgesi Sahibi Olmak.

17 zabıta alımı için; Önlisans Düzeyinde Eğitim Veren Yüksek Okulların İnşaat Teknikerliği, Harita Teknikerliği, Makine Teknikerliği, Elektronik Teknikerliği Programlarından Mezun Olmak ve En Az (B) Sınıfı Sürücü Belgesi Sahibi Olmak.

Başvuru istenilen belgelerle birlikte 12 Aralık 2018  günü saat 17.00’a kadar (mesai günlerinde 08:00-17:00 arasında) Trabzon Büyükşehir Belediye İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığına teslim etmeleri (şahsen başvuru) gerekmektedir.

Devlet Personel Başkanlığı 170 kamu personeli alımı itfaiyeci ve zabıta alımı KPSS 50 puan şartı Zabıta alımı bay ve bayan olarak gerçekleşecek itfaiyeci alımı sadece bay adaylardan oluşacaktır 30 İtfaiyeci alımı için 20 Zabı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak