KPSS Şartsız İşçi ve Memur Alımı Yapılacak

Belediyeler, Sulama Birlikleri ve Öğretmenevlerine KPSS şartsız İşçi ve Memur alımı yapacak.

KPSS Şartsız İşçi ve Memur Alımı Yapılacak
KPSS Şartsız İşçi ve Memur Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 6930 kez okundu.

Türkiye İş Kurumu tarafından yeni ilanlar yayınlandı. Memur alımı ve işçi alımları olacak. Şartlar ve diğer koşullar neler? Hangi Pozisyonlarda Alım Var

Belediyeler – sulama birlikleri ve öğretmen evlerine alım oluyor. Alımın yapıldığı pozisyonlar; garson, işletmeci ve ziraat mühendisi, inşaat mühendisi, makara şoförü, kamyon şoförü, ekskavatör, Beko Loder operatörü gibi pozisyonlarda alım olacağı yönünde açıklamalar yapıldı.

Alımı yapacak Kurumlar; Hangi kurumlar personel ve işçi alımı yapacak, Eskil Öğretmenevi Müdürlüğü; T.C Asar Sulama Birliği Başkanlığı, Vezirköprü Sulama Birliği, Aliağa Belediye Başkanlığı, Güneykaya Belde Belediye Başkanlığı, Senirkent Ovası Sulama Birliği yapacaktır.

Yukarıda verilen alanlar alımın yapılacak olduğu yerlerdir. İşkur tarafından sunulan ilanlarda aynı zamanda başvuru yapacak olan kişinin sağlaması gereken şartlar da söylenecektir. 

Personel ve işçi alımı başvuruları için şartları detaylı şekilde inceleyerek, başvurunuzu şartlara uygun olmanız durumunda istenen şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Belediyeler Sulama Birlikleri ve Öğretmenevlerine KPSS şartsız İşçi ve Memur alımı Türkiye İş Kurumu Memur alımı ve işçi alımları olacak Şartlar ve diğer koşullar neler Hangi Pozisyonlarda Alım Var Personel ve işçi alımı başv

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor