O Kurumlara KPSS’siz Olarak Memur Alımı Yapılacak

Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi 5 ATT ve memur alımı yapılacak.

O Kurumlara KPSS’siz Olarak Memur Alımı Yapılacak
O Kurumlara KPSS’siz Olarak Memur Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 2142 kez okundu.

TBB proje finans uzmanı olarak 3 memur alımı yapıyor. Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı sağlık hizmetlerinde görevlendirmek üzere Acil Tıp Teknisyeni olarak 2 kişi olarak alım yapılacaktır.

Tekirdağ alımı için B sınıfı ehliyet belgesi olması, ambulans kullanma yeterliliği belgesine sahip olması gerekmektedir. 

Sağlık meslek yüksek okulları mezunu olması gerekmektedir. Deneyim sahibi olan aday tercih sebebi olacağı gibi 25 yaş ile 40 yaş aralığında olması gerekmektedir. 

Başvuru şahsen 12 Aralık 2018 tarihi bitimine kadar yapılması gerekmektedir. Başvuru Büyükşehir Belediyesine yapılacaktır.

Türkiye Belediyeler Birliği alımı için en az lisans mezunu hukuk, siyasal bilgiler, iktisat, işletme, iktisadi ve idari bilimler fakülte bölümleri mezunu olması gerekmektedir. 

5 senelik iş tecrübesi olmaları gerekmektedir. Başvuracaklar İnternet sitesi üzerinden form doldurularak 12 Aralık 2018 tarihi bitimine kadar mail yöntemi ile başvuru yapılacaktır.

Türkiye Belediyeler Birliği Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi 5 ATT ve memur alımı TBB proje finans uzmanı olarak 3 memur alımı Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı sağlık hizmetlerinde görevlendirmek üzere Acil Tıp Teknisyen

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak