istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

10 Bin 500 Bekçi Alımı Yapılacak: Başvuru Şartları ne Olacak?

Kamuya memur alımları devam ediyor. Adayların merakla beklediği KPSS puanlarıyla yapılacak tercih sürecine Dair kılavuz yayımlandı.

10 Bin 500 Bekçi Alımı Yapılacak: Başvuru Şartları ne Olacak?
10 Bin 500 Bekçi Alımı Yapılacak: Başvuru Şartları ne Olacak? Osman Atalay
Bu içerik 13924 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

ÖSYM tarafından aktarılan duyuruyla birlikte, 11-20 Aralık tarihlerinde tercihler alınacak. Yapılacak bu tercih sürecinin yanı sıra açıktan alım olarak nitelendirilebilecek bir alım da merakla bekleniyor. 

İçişleri Bakanlığı bünyesine alımının yapılacağı ifade edilen 10 bin 500 bekçi (Çarşı ve Mahalle Bekçisi) için, ilanın yayımlanma tarihi ne? Bekçi alımı için adaylarda aranacak şartlar nelerdir? 

BEKÇİ ALIM TARİHLERİ

İçişleri Bakanı Soylu' nun açıklamalarıyla kadro sayısının 10 bin 500 olduğu öğrenilen bekçilik kadrosu için ilanın yayımlanma tarihine yönelik net bir açıklama yok. 

BEKÇİ BAŞVURU ŞARTLARI NE OLACAK?

Bu bağlamda ilgili kadroları tercih edecek adayların; en az lise mezunu ve askerliğini yapmış olması şartı aranacaktır. Daha önceki alımlarda aranan şartlar, yapılması planlanan yeni alımda da adayların karşısına çıkacaktır.

BİNLERCE KAMU MEMUR ALIMLARI İÇİN (TIKLAYINIZ)

Kamuya memur alımları KPSS puanları ÖSYM tarafından aktarılan duyuru İçişleri Bakanlığı bünyesine alımın Bekçi alımı için adaylarda aranacak şartlar İçişleri Bakanı Soylu bekçilik kadrosu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak