istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Altyapı Bakanlığı Memur Alımı Gerçekleştirecek Hangi Tercihler Aranıyor?

Kamuya ve bağlı kuruluşlarına uygulanan ve sonuçları kamuoyuna duyurulan KPSS puanlarıyla memur alımları yapılmaktadır.

Altyapı Bakanlığı Memur Alımı Gerçekleştirecek Hangi Tercihler Aranıyor?
Altyapı Bakanlığı Memur Alımı Gerçekleştirecek Hangi Tercihler Aranıyor? Osman Atalay
Bu içerik 1622 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Yapılan memur alımları için başvurular ÖSYM tarafından aktarılan takvimde 11-20 Aralık 2018 tarihleri arasında tercihler üzerinden alınmaktadır. 

ÖSYM, ilgili tercih sürecine dair bu tarihleri belirtmiş olup, adayların tercihleri için gerekli olacak tüm kılavuzları yayımlamıştır. 

Çok sayıda bakanlık ve kuruluş bünyesine yönelik memur alımını barındıran bu kılavuzlarda, ilgili kadroların nitelik kodları ve özel koşulları, başvuru şartlarına ya da diğer detaylarına ulaşma imkanı bulunmaktadır. 

Kurumların mevcut personel ihtiyaçlarını karşılamak ve bu eksikliği de merkezi atamalarla gidermek için ilana çıktığı KPSS 2018/2 tercih süreci için adayların tercih işlemlerinin tamamlanması beklenmektedir. 

Belirtilen tarihten sonra adayların ilgili kadrolara yerleştirmeleri yapılacaktır. Atamalarda diğer alımlarda olduğu gibi güvenlik ve arşiv soruşturmaları yapılacaktır.

ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANLIĞI MEMUR ALIMI

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesine KPSS tercihleri üzerinden yapılacak memur alımında tercihlerini yalnızca önlisans ve lisans bölümünden mezun olan adaylar gerçekleştirebilirler. 

İlgili kadrolarda meslek ve nitelik kodlarıyla bu detaylı olarak kamuoyuna ulaştırılmış durumdadır. Lisans ve önlisans eğitim düzeyinden mezun olan ve gerekli şartları taşıyan toplam 36 memur alımı yapılacaktır. İlgili tercih sürecinden sonra lisans düzeyinden 34, önlisans düzeyinden 2 kişinin istihdamı sağlanacaktır.

Kamuya ve bağlı kuruluşlarına uygulanan ve sonuçları kamuoyuna duyurulan KPSS puanları memur alımları memur alımları için başvurular ÖSYM memur alımı mevcut personel ihtiyaçlarını karşılamak KPSS 2018 Ulaştırma ve Altyapı Bak
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak