istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İŞKUR Üzerinden: İşçi ve Memur Alımı Yapılacak

Yeni bir haftanın girmesi ile birlikte yeni ilanlarda yayımlandı. Yayımlanan ilanlara göre farklı kamu kurumları bünyelerine işçi alımı ve personel alımı yapacak.

İŞKUR Üzerinden: İşçi ve Memur Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden: İşçi ve Memur Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 1371 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Buna göre ilanlar Türkiye İş Kurumu ( İŞKUR ) üzerinde yayımlandı ve başvuru işlemleri de İş kurumu üzerinden yapılacaktır.

İLANIN DETAYLARI

İŞKUR üzerinde yayımlanmış olan ilanlara göre farklı kurumlar alım yapacak. Bunlar, Çan Linyitleri İşletmesi Müdürlüğü, Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü, Bartın üniversitesi, Eti Maden İşletmeleri, Uludağ Üniversitesi alım yapacak.

Alımlar, Engelli, Eski Hükümlü ile Terörle Müdalede yaralanan;ve normal statüde adaylar için geçerli olacak. Alım pozisyonları ise,Bilgisayar İşletmeni (Operatörü), Doğalgaz Kalorifer Ateşçisi  , Büro İşçisi  , Güvenlik Görevlisi, Temizlik Görevlisi,Şoför-Yük Taşıma, Proses İşçisi, Elektrik Teknisyeni, Metal İşleri Teknisyeni , Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı şekindedir.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

İlgli kurumlar adaylarda, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Görevini yerine getirmesine herhangi bir problemi bulunmamak, Eski Hükümlü hariç Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Erkek adaylar için Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak, En az Lise mezunu olmak laydı ile, Ön Lisans veya Lisans mezunu olmak, KPSS aranıyorsa belirtilen eğitim seviyesinde KPSS puanı almış olmak gibi nitelkler aranacak.

BAŞVURULAR

İlgili ilanlar İŞKUR Üzerinde yayımlanmış olup başvuru işlemleride İŞKUR üzerinden yapılacak. Adaylar başvurularına ilanların yayım tarihi olan 17 Aralık 2018 tarihi itibari ile başlayabilir ve adaylara başvuru için 5 gün süre verilmiştir. 

Buna göre adaylar başvurularını en geç 21 Aralık 2018 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabileceklerdir. 

Online olarak başvuru yapacak adaylar https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden başvuru yapabilirler. 

İlgili kurumların ilanlarına ulaşmak için https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresine giriş yaparak İşyeri Türünü Kamu olarak ve İlan Tarihini son 24 saat olarak seçmeniz durumunda ilgili ilanlara ulaşabileceksiniz. Aşağıda başvuru adresine ulaşabilirsiniz.

Başvuru Adresi : https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

kamu kurumları bünyelerine işçi alımı ve personel alımı Türkiye İş Kurumu İŞKUR İş kurumu KPSS puanı KPSS
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak